Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

İrem Helvacıoğlu Kimdir? İrem Helvacıoğlu Hakkında Bilmedikleriniz

İrem Helvacıoğlu Kimdir? İrem Helvacıoğlu Hakkında Bilmedikleriniz

Genç oyuncu, İrem Helvacıoğlu, 1990 senesinde Almanya’da doğan aslen Ankaralı olan oyuncu uzun seneler Almanya’da kalmıştır. İrem Helvacıoğlu, Türkiye’ye döndükten sonra oyunculuğa ve tiyatroya olan ilgisinden dolayı Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Konservatuar eğitimi almıştır. Eğitimi tamamladıktan sonra oyunculuk kariyerine ilk adımı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi aslı dizi ile atmıştır. Buradaki oyunculuğuyla oldukça beğenilen güzel oyuncu ardından Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde de rol aldı. Helvacıoğlu, 2016 yılında No: 309 dizisinde Pelin Su karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

İrem Helvacıoğlu Kimdir? İrem Helvacıoğlu Hakkında Bilmedikleriniz

İrem Helvacıoğlu, Nefes Zorlu

İrem Helvacıoğlu – Nefes Zorlu

İrem Helvacıoğlu, bugünlerde ATV ekranlarının yerli dizi filmlerinden Sen Anlat Karadeniz de Nefes Zorlu karakteriyle yer alıyor. Nefes, genç bir kadındır. Fakat 24 yıllık ömründe, kendi adına yakışır bir nefes bile alamamıştır. Onu doğururken annesi ölmüş, 16 yaşındayken babası tarafından Sayar ailesinin oğlu Vedat’a satılmış. On yedisinde Yiğit’i doğurmuş. O günden bu yana, oğluyla birlikte kapatıldığı evde nefes almaya, var olmaya, direnmeye çalışıyor. Birçok kez oğlunu alıp kaçmış, fakat defalarca bulunup geri getirilmiş. Her zaman dayak yemiş, her seferinde işkence edilmiş. Acısını saklamış, dayanıklı müdanasız, inatçı, başı dik bir kadın.

İrem Helvacıoğlu’nun Oynadığı Türk Dizileri

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi – Muhteşem Yüzyıl – Kurtlar Vadisi Pusu – Güneşin Kızları -Sen Anlat Karadeniz adlı yerli dizilerde yer almış adını en çok Sen Anlat Karadeniz dizisinde oynadığı rolle duyurmuştur. Atv ekranlarında izleyicilerle buluşan televizyon dizisi her zaman ilgiyle izlenmektedir. Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrol oyuncusu ünlü sanatçı İrem Helvacıoğlu, Nefes Zorlu karakteriyle izleyicileri ekran başına toplamaktadır. Her hafta özlenen dizi olmuştur. İzleyiciler tarafından merakla beklenmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ