Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

İKİZLER BURCUNA UYGUN MESLEKLER

İKİZLER BURCUNA UYGUN MESLEKLER

İş hayatımız, normal hayatımıza büyük etki eder ve büyük kısmını kapsar. Gelin hep birlikte burçlara uygun meslekleri inceleyelim.

İşimiz, hayatımızın maddi ve manevi anlamda oldukça etkileyen en önemli faktörlerden biridir. İşimizde yaşadığımız mutluluk veya mutsuzluk hem bizi hem de sevdiklerimi fazlası ile etkiler. Burcumuzun özelliklerine göre iş bulmak artık oldukça önemlidir. Çünkü burcumuz, bazı işlerin zor gelmesi ya da kolay gelmesi anlamında bizi etkiler. Yani burçların hayatımızda ki etkisi azımsanmayacak kadar fazladır.

İKİZLER burcuna uygun meslek seçiminde belirleyici etkenler:

İKİZLER BURCUNA UYGUN MESLEKLER

Masa başında çalışmayı hiç sevmezler. Harekete uygun, yaratıcı ve öğrenmeyi oldukça severler. İnsan ilişkilerinde fırsat yaratırlar. Pratik zeka gerektiren işler tam onlara göredir. El becerisi isteyen ve meraklarını cezbedecek işler ilgilerini çeker. Medya alanlarında köşe yazarlığı, spikerlik, muhabirlik, eleştirmen, edebiyatta gazetecilik ve öğretmenlik ilgi alanlarına girer. Müşavirlik, ticari konular, avukatlık, politika, bilgisayar ve avukatlık uygun mesleklerdir. El becerisi çok iyidir. İkizler burcu müzik aleti kullanmada, ressamlıkta, dişçilikte, reklam sektöründe ve turizmde oldukça başarılıdırlar. Çok yönlü olup, tek işle yetinmez ve aynı anda birçok işi yapabilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ