Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

İdeal Erkekte Bulunması Gereken Özellikler

İdeal Erkekte Bulunması Gereken Özellikler

Hayalinizdeki ideal erkek modeli nedir? Her kadının hayalindeki ideal erkek modeli farklı olabilir. İyi özellikler taşıyan bir erkek bulmak zor değildir. Bu özellikleri aklınızda bulundurarak, bu özelliklere sahip olmayanlardan da uzak durmak sizin elinizde.

İdeal Erkekte Bulunması Gereken Özellikler

İyi özelliklere sahip olanlara odaklanmanız yeterli. İşte size 8 maddede ideal erkek özellikleri;

İdeal Erkekte Olması Gereken Özellikler

Güvenilir Erkek

Kadınların erkekte aradıkları ilk özellik güvenilir olmaktır. Kadın için erkek aldatmak yerine ilişkiyi bitirmeyi tercih etmeli, yürümeyen bir ilişkinin nedenlerini iki taraf da bilmeli ve yollar ayrılmalıdır.

Dürüst Erkek

Dürüstlük de bir kadının erkekte aradığı en önemli özelliklerin başında gelir. Sadece kendine değil herkese karşı dürüst olan erkek kadınların önemsediği bir durumdur. Eğer başkalarına yalan söylüyorsa kendine de yalan söyleyebilir.

Maddi Durum

Elbetteki erkek zengin olmayabilir fakat parasını nasıl kullandığı çok önemlidir. İyi bir maaşı var ve parasız kalabiliyorsa, kredi kartını düşüncesizce kullanıyorsa, para biriktirmeyi sevmiyorsa bunu dikkate almanızda  fayda vardır.

Mizah Ve Espri Anlayışı

Kadınlar için erkekte mizah ve espri anlayışı oldukça önemlidir. Kadınlar gülmekten ve kendilerini güldürmeyi başaran erkeklerden çok hoşlanırlar.

Uyum

Kadınlar konuşurken karşısında rahat edeceği erkek tercih ederler. Eğer yanında iken kendini tedirgin hissediyorsa bir şeyler yanlış gidiyor demektir.

Saygılı Erkek

Erkekte aranan bir diğer özellik de saygıdır. Kadın yanındaki erkeğin kendine olduğu gibi etrafındakilere de saygılı olmasını ister. Ayrıca insanların da saygısını kazanmış olması önemlidir. Kaba ve saygısız bir erkek çekilmezdir.

Aile İle İlişkisi

Aşk ve ilişkiler boyutunda olduğu gibi aile ilişkilerde oldukça önemlidir. Öncelikle ailesine değer vermelidir. Çok asil ve köklü bir ailenin mensubu olabilir fakat kişilik olarak buna değer vermeyebilir. Bazı değerlere önem vermelidir. Aile birliğinin önemini biliyor olması çok önemlidir.

Azimli Ve Çabalayan Erkek

Azim ve motivasyon önemlidir. Hep daha iyisi için uğraşan erkek sizin için de en iyisini yapmayı hedefleyecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ