Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

HAYALLERİNİ BİZİMLE YAŞA

Elen Demirbaş

Elen Demirbaş

Merhaba bayanlar.

Artık bundan sonra modarazzi.com.tr sitemizde sizlerle beraber olacağız. Gençler, kendini genç hissedenler yani her yaştan bayanın ziyaret etmek isteyeceği, her aradığını bulabileceği, her konuda bir fikir sahibi olabileceği bir moda sitesi ile karşınızdayız. modarazzi.com.tr ailesi olarak her zaman ve her konuda, sizlere yardımcı olmaya kararlıyız.

Saç, makyaj, renk, ayakkabı, takı, aksesuar ve giyim modası yani aklınıza gelebilecek en yeni moda akımları ile hep sizlerle beraber olacağız. Modayı beraber takip edeceğiz. Biliyorum, siz de benim gibi ayakkabıya, kıyafete, takıya, çantaya çok düşkünsünüz. Kaç tane ayakkabınız olursa olsun mutlaka yeni bir ayakkabıya daha ihtiyacınız vardır. Ne kadar çok kıyafetimiz olsa da yenisini almak isteriz. Neden diye sorulduğunda ise ya arkadaşımızın düğünü vardır ya yemeğe davetliyiz dir ya da bir yıl dönümü vardır. Aslında yeni bir şeyler almak için mutlaka bir nedenimiz vardır.

modarazzi.com.tr ailesi olarak sizlerle tam da bu noktada buluştuğumuzu, aynı fikirleri paylaştığımızı, aynı düşüncelerde olduğumuzu düşünüyoruz. Bundan böyle bu platformda, aynı dilden konuşacağımıza inanıyorum ve bütün moda akımlarını beraber takip edeceğimizi düşünüyoruz.

Acaba bu sezon hangi renk saçlar, hangi renk rujlar, hangi tarz ayakkabılar, hangi renk ojeler ve moda ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü sorunun cevabını modarazzi.com.tr de bulabileceksiniz.

Sizlere en son moda akımları hakkında daha sağlıklı bilgi vermek adına sürekli takipte olacağız ki, hiç bir konuda kaçırdığımız bir şeyler olmasın değil mi ama?

Bu arada sizlere başka sürprizlerimiz de olacak. Merak ettiniz değil mi? O zaman şöyle söyleyelim.

modarazzi.com.tr de sadece moda olmayacak yani aradığınız bir çok bilgiyi burada bulabileceksiniz. Bunlar nedir diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Mesela, alışveriş sitelerinde gezerken hem ayakkabıya, kıyafete, takılara bakalım hem de bir taraftan günlük burç yorumlarını okuyalım.

Bugün ne yemek pişirsem diye düşünürken, bir taraftan yemek tariflerine de bakalım. Kadın hastalıkları konusunda kimseye soramadığımız soruların cevaplarını bulalım. Bebek bakımı ve hastalıkları konusunda aradığımız her şeyi bulabilelim, çocuğumuz için gerekli olan her şeyi alabilelim.

Bu arada kitapları da unutmayalım. Yeni çıkanlar, en çok satanlar, indirime giren kitaplar hakkında da bilgimiz olsun. Sizce çok şey mi istiyorum? Hayır, çünkü zaten bütün bu sıraladığım istekleri modarazzi.com.tr ailesi olarak gerçekleştirdik. İyi alışverişler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Modarazzi.com.tr dedi ki:

    Çok muhteşem yazmışsınız Elen hanım kaleminize sağlık.

  2. Hülya Batunlu dedi ki:

    İdeal bir site olmuş tebrik ederim. Tüm emek verenleri kutluyorum. Güzel bir hizmet sektörü. Hayırlı uğurlu olsun.

  3. Esra GÜLLÜ dedi ki:

    merhaba acaba 2017 gelinlik modelleri ne zaman yayına girecek? özellikle gelinlik çeşitleri olursa daha çok sizi takip ederim hayırlı günler

BİR YORUM YAZ