Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

HANGİ BURÇ CİNSELLİĞİ NASIL YAŞAMAKTAN HOŞLANIR?

HANGİ BURÇ CİNSELLİĞİ NASIL YAŞAMAKTAN HOŞLANIR?

BURÇLARA GÖRE CİNSEL HAYAT

HANGİ BURÇ CİNSELLİĞİ NASIL YAŞAMAKTAN HOŞLANIR?

KOÇ

Koç Erkeği: Beden ihtiyaçları Koç erkeği için son derece önemlidir ve oldukça ateşlidir. Sekse düşkün olup kadınların peşinden koşmayıp avlamayı tercih eder. Erotik iç çamaşırlarından çok hoşlanır. Boyun bölgesinden öpülmekten büyük haz duyar. Sadomazoşist eğilimlere yönelik bir yapısı vardır.

Koç Kadını: Erkeğe boyun eğmekten hoşlanmayıp sekste idareyi elinde tutmaktan hoşlanır. Yılışma ve cıvıklıktan hoşlanmaz ve bu tarz erkekler ona çok itici gelir. Beğendiği erkekle birlikte olmaktan çekinmez. Koç kadını için her yerde seks yapılabilir. Önemli olan bedenlerin karşılıklı istekleridir. Adrenalin olduğu her yerde bu mümkündür.

BOĞA

Boğa Erkeği:  Oldukça tutkuludur. Bedensel olarak yaşayacağı zevk yemek ve içmek kadar önem taşır onun için. Güçlü ve şehvetli olup partnerine sahip çıkar. Fiziksel cazibe ile sevişme öncesi oyunlar onun önemli tutkularıdır. Mum ışığı, romantik bir yemek, banyo fantezileri oldukça ilgisini çeker.

Boğa Kadını: Güzel sözler, güzel bir akşam yemeği, dokunulmak çok fazla etkileyicidir onun için. Güven duygusunu hissettiği bir erkekle seks yapmaktan çekinmez. Masaj, öpüşmek, dokunulmak ve okşanmak onu fazla etkiler ve canlandırır.

İKİZLER

İkizler Erkeği:  Fantezilere çok düşkündür. İlgiyi sever ve ilgi gösteren kadınlardan çok hoşlanır. Erotik sözler duymaktan, okşanmaktan ve öpüşmekten çok hoşlanır. Onlar için kadının yaratıcı olması çok önemlidir. Seks için yer sorunu yoktur. Partnerinin yaratıcılığı ve istekleri onu fazlasıyla etkiler.

İkizler Kadını: Ön oyunları çok sever. Örneğin konuşmak ve öpüşmek onlar için önemlidir. Masajla uyarıya bayılırlar. Sekste çok zeki olurlar. Flört etmek hoşlarına gitse de bağlanmayı sevmezler. Hoşlandığı erkeğe sevişmek istiyorsa uzatmadan bunu rahatlıkla söyler.

YENGEÇ

Yengeç Erkeği: Gizemli ve çözmesi zor olan Yengeç erkeği kadınlar tarafından çekici bulunur. Duygusallık ve duygusal mesajlar onu çok etkiler. Reddedildikleri zaman çok fazla yıkılırlar. Kıskançtırlar. Romantizm onlar için çok önemlidir. Saten çarşaflar ve romantik bir yatak odası sekste onlar için ideal ortamlardır.

Yengeç Kadını: Elle temastan büyük zevk alırlar. Romantik bir gece, güzel bir akşam yemeği, ihtiraslı öpüşmeler ve sevgi sözcükleri onlar için çok önemlidir. Fantezileri arasında deniz kenarında ve kumsalda dolaşmak ve ay ışığında seks yapmak ön sıralardadır.

ASLAN

Aslan Erkeği: Erotizm duygusu çok gelişmiş olup, onun için seks kendini ifade etme biçimi olarak çok önem taşımaktadır. Özel hissettirecek kadınlardan hoşlanır ve partnerinin de ilgi çekici olmasından çok keyif alır. Sırt bölgeleri hassastır. Buraya yapılan masajdan büyük zevk alır.  Sekste bazen hoyrat davranışlar sergiler. Partnerine yönetimi bırakmaktan zevk alır. Şehvet kadında aradığı ilk özelliklerden olup farklı fantezileri denemekten oldukça zevk alırlar.

Aslan Kadını: Birçok erkeğin hayalini süsleyen işveli, erotik ve zeki kadınlar bu burçtadır. Kaliteyi, çılgınlığı, şık ortamları çok sever. Aşk oyunlarına bayılır ve cinsellik bakımından erkeğin arkasına düşmesinden zevk duyar. Partnerini kendine tutkun yapar ve delirtmekten de çok hoşlanır. Her türlü seks oyununa açıktır. Sınırları yoktur.

BAŞAK

Başak Erkeği: Kovalamayı sevmez fakat kovalanmaktan çok hoşlanır. Tahrik edilmekten oldukça hoşlanır. Eğer seviyorsa ve beğeniyorsa sekste çok istekli ve arzulu olur. Partnerinde parfüm kokusunu tercih etmez. Doğal temizlik onun için çok önemli. Bekaret de onun için çok önemli olup ilk erkek olmak da ayrıca önemsediği kurallar arasındadır. Uzaklaştığı zamanlarda üzerine gidilmekten nefret eder. Eller, karın ve ten okşanmaktan zevk aldığı bölgelerdir.

Başak Kadını: Erkeğin ciddi yaklaşımı onun için çok önemlidir. Aksi takdirde seks yaşamak onun için mümkün değildir. Partnerinin temiz ve güzel kokması, saçlarının ve ayaklarının okşanması ve banyoda yapılan seks onu fazlasıyla etkiler. Başak burcu erkeğinde olduğu gibi Başak kadını da masajdan çok hoşlanır ve tahrik olur.

TERAZİ

Terazi Erkeği: Onun için ortam çok önem taşır. İyi bir yemek masası, güzel giyinmek, mum ışığı ve partnerinde anlayış onun için oldukça önemlidir. Partnerinde hakimiyetten çok zevk alır. Yatakta bunu iyi uygulayan kadın ona son derece haz verir. Erotik iç çamaşırları, ipek gecelikler ve fantezi kokan her şey onu baştan çıkartır.

Terazi Kadını: İnce zevklidir ve iltifata bayılır. Her yerde seks yapmak pek onlara göre değildir. Uzun öpüşmeler, ön oyunlar, sırt ve boyun bölgesinden uyarılma ve buna bağlı olarak romantik sözler fısıldanmasından çok fazla tahrik olurlar. Ayrıca pahalı hediyelere de oldukça zaafları vardır.

AKREP

Akrep Erkeği: Seks onlar için olmazsa olmazdır. Partnerinden hoşlanma hissi önemli olmayıp içgüdüsel haz duymak onun için çok önemli. Cinsellikte sınır tanımaz. Partnerinden de aynı hissi bekler.  Seks oyunlarında sert olmayı sever. İkna yeteneği oldukça yüksek olduğundan isteyip de birlikte olamadığı kadın pek olmaz. Günlük kaçamaklar ilgisini çeker. Bağlılıktan uzak durur. Cinsellikte sert ve acı veren fanteziler onu çok cezbeder ve çıldırtır.

Akrep Kadını: Erkek kendine güvenen olmalıdır. Sekste sertlik hoşlandığı bir tür olup deri kıyafetler favorisidir. Partnerinde duygusallığı sevmez. Yasak ve gizli ilişkilerden hoşlanırlar. Karanlık ve egzotik odalar, parfüm ve tütsü onu büyüler. Akrep erkeğinde olduğu gibi sert ve acı veren fantezilerden çok hoşlanırlar. Cinsellikte hiç sınır tanımazlar.

YAY

Yay Erkeği: Kışkırtılmak çok hoşuna gider. Partneri bunu istemeyi bilmeli ama tamamen teslim olmamalıdır. Cinsellikte sabırsızdır. Kovalama ve beklemeli ilişkiler pek ona uygun değildir. Kalçalarının okşanmasından çok tahrik olur. Heyecan veren akıllı kadınlar onun için önemlidir. Uzun öpüşmeleri sevmez. Açık alanlarda seks yapmaktan çok hoşlanırlar.

Yay Kadını: Cinselliğe düşkündürler. Erotik zevklere oldukça düşkün olup, gezebilecek ve rahat hareket edebilecek erkekleri tercih ederler. Tutkulu ve şehvetli olurlar. Pasifliği ve hareketsizliği sevmezler. Yay kadının sürekli ilgisini çekebilmek pek kolay değildir. Zorlamayı ve ısrarı asla sevmezler. Yaratıcılık sekste ön plandadır onlar için. Issız bir kumsal, dağın zirvesi, ya da yolculuk anında verilen bir molada bile seks onlar için kışkırtıcı ve heyecan verici olabilir.

OĞLAK

Oğlak Erkeği: Seks dürtüleri oldukça güçlüdür. Oğlak burcundaki erkek ve kadın genelde tek eşliliği tercih eder. Oğlak erkeği düzenli cinsellikten hoşlanır. Olur olmaz yerde ve düzensiz seks onlara göre değildir. Cinselliği uzun saatlere yaymak onlar için önemlidir. Acele yapılan seksten zevk almazlar. Güvenmediği kadınla birlikte olmaktan kaçınırlar. Oldukça sadık olurlar ve kaliteli ortamlarda seks yapmayı önemserler.

Oğlak Kadını: Oldukça şehvetlidirler fakat mahremiyet de onlar için çok önemlidir. İlişkilerde çok seçicidirler. Olur olmaz ilişkiyi denemekten kaçınırlar. Günü birlik aşklar ve cinsellik onların tarzı değildir. Güven duymaları da çok önemlidir. Partnerinden güven almışsa yatakta hakim görev alır. Mutlu etme yönünde partnerine sınırsız zevkler yaşatır. Sevişmede ön oyunu çok sever. Normal hayata aşırı ciddi olan oğlak kadını cinsellikte pek sınır tanımaz.

KOVA

Kova Erkeği: Kadın peşinden koşmak ve baştan çıkarmaya uğraşmak onlara çok ters gelir. Seks doğal bir ihtiyaçtır. İhtiyaç duyulduğu zaman yapılmalıdır. Sürprizi severler. Örneğin partnerinin onu arayıp seni arzuluyorum, birlikte olmak istiyorum demesi hoşlarına gider. Ancak bunu sık aralıklarla yapması ve duygusallık beklemesi hoşlarına gitmez. Kadın yeri geldiğinde mesafe koyabilmeli, akıllı ve orijinal düşünme yeteneğine sahip olmalıdır.

Kova Kadını: Mesafeleri vardır. Eleştirilmeye hiç açık değillerdir. Eğer canı isterse seks yapar fakat istemiyorsa ikna etmek asla mümkün olmaz. Ayak bilekleri ile baldırlarına yapılan masajdan çok hoşlanır. Ten masajından da ayrıca büyük haz duyarlar. Sert davranışlardan ve zorlamadan hoşlanmazlar.

BALIK

Balık Erkeği: Ayak fetişisti oluşları ile tanınırlar ve fanteziler onlar için çok önemlidir. Oldukça romantiktirler. Aşık olursa sınırsız seks yaşamak isterler. Partnerine sınırsız zevkler yaşatmaya bayılırlar. Cinsellik sonrası partnerinin yastığına gül koyabilir veya ertesi gün ona bir şiir yazabilir. Ruhsal birliktelik bedensel haz kadar önemlidir onlar için. Tütsüler, mumlar, parfüm, şarap renginde bir çarşaf onda seksi çağrıştırabiliyor.

Balık Kadını: Aşık olmadan cinsellik yaşama taraftarı değildirler. Geyşa ruhuna sahip olurlar.  Partnerini rahatlatmayı ve ona hizmet etmeyi severler. Cinsellikte hakim partner konumunda olmayı çok severler. Ayakların okşanması, öpülmesi onları şehvetlendirir. Seks favorileri arasında mumlar, parfümler, şöminede yanan ateş, saten çarşaflar ve tütsüler yer alır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
maltepe escort