Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

GÜZEL GÖRÜNMENİZİ ENGELLEYECEK 6 ÖNEMLİ GİYİM HATASI

GÜZEL GÖRÜNMENİZİ ENGELLEYECEK 6 ÖNEMLİ GİYİM HATASI

Çarpıcı ve güzel giyinmek için çok çaba verilir. Yapılan tek bir hata bile verilen tüm çabaları boşa çıkartır. Güzel görünmenizi engelleyecek 6 önemli giyim hatası ile bunu fark edeceksiniz. Güzel ve hoş bir görüntü için giyim hatalarına dikkat edilmelidir. Sizler için bunları derledik. Güzellik bakımından hoş görünmenin temel kuralı doğru giyinmektir. Bu konuda çok yanlış alışkanlıklar bulunur. Bir başkasının vücut tipine göre güzel duracak bir kıyafetin kendinizde de güzel olacağını düşünüp yanılmalar yaşanır. Bilmelisiniz ki herkesin vücut yapısı farklıdır. Vücut yapınıza göre giyinirseniz çok daha çarpıcı ve hoş görünürsünüz. Kombin yapma konusu da çok kafa yorar. Nasıl uyur sağlarım diye saatlerinizi harcarsınız. Bunun için stil önerilerini araştırın ve daha iyi kombin yapmayı öğrenin. Güzel görünmenizi engelleyecek 6 giyim önemli hatası nelerdir sizler için araştırdık ve paylaşıyoruz, hep birlikte sırasıyla inceleyelim.

RENK UYUMU ÇOK ÖNEMLİDİR

Giydiğiniz kıyafetteki renk çok önemlidir. Kıyafetinizin renk uyumu birbirine eşit olmalıdır. Renkler gözü okşayıcı olmalıdır. Takılan aksesuardaki renk uyumuna dikkat edilmelidir.

ÇARPICI KOMBİNLER SEÇMEYE ÖZEN GÖSTERİN

Bol ve içinde kaybolduğunuz kıyafetler seçmeyin. Kendini gösteren kombinleri tercih edin. Kendini belli eden kombinler estetik ve tarz konusunda avantajlıdır.

VÜCUT TİPİNİZİ KESİNLİKLE KEŞFEDİN

Vücut yapısını bilmek önemlidir. Uzun boylu, Kısa boylu, Bacak boyu, kilo. Bu detaylar seçeceğiniz kıyafetleri belirlemenize yardımcı olurlar. Her kıyafet her vücut tipinde güzel görünmez asla çevrenizde giyim hatası yapan biri olarak görünmeyin. Vücut tipimize göre kıyafet seçiniz.

YANLIŞ İÇ GİYİM SEÇİMİNDEN UZAK DURUN

İnce bir elbise ya da kıyafet giymişseniz eğer bunun farkında olarak buna göre hareket sergilemelisiniz. Kıyafetin içerisinde kendini belirgin, net olarak görülen iç çamaşırı şık görüntünüze oldukça farklı istenmeyen gölge düşürebilir.

DOĞRU AKSESUAR SEÇİMİNE DİKKAT EDİN

Güzel görünmenizi engelleyecek 6 önemli giyim hatası açısından aksesuarlar da çok önemlidir. Doğru kombinleri doğru aksesuar modelleri kullanmak kıyafetinizin tamamlayıcısıdır.

DOĞRU ÇANTAYI BULMAYA GAYRET GÖSTERİN

Kıyafet ve çantanın ikisinin de ön plana çıktığı bir kombin denemeyin. İlgi toplayan bir çanta kullanıyorsanız sade ve basit kıyafet giyiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ