Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

GÖZLERİNİZLE DİKKATLERİ ÜZERİNİZE ÇEKMENİN KOLAY YÖNTEMLERİ

Yaren MOROĞLU

Yaren MOROĞLU

GÖZLERİ İRİ VE PARLAK KADINLAR HER ZAMAN KENDİLERİNE BAKTIRMAYI BAŞARIR

Ayrıca büyük gözlere sahip olan kadınlar daha canlı, daha genç, daha enerjik ve seksi görünüm sergilerler. O zaman sevgili hanımlar ne duruyorsunuz? Fırça ve kalemi elinize alıp kocaman gözlere sahip olmak sizin elinizde.

GÖZLERİNİZLE DİKKATLERİ ÜZERİNİZE ÇEKMENİN KOLAY YÖNTEMLERİ

Dikkat etmişseniz Japon animasyon filmlerinde özellikle de kızların gözleri kocamandır. Elbette ki bunu yapmalarının bir sebebi vardır. Daha çekici olmak için ve güzel görünmek ve daha sıcak görünmek. Çizgi filmlerde olduğu gibi beyaz perde de de iri gözler her zaman egemenlik gösterir. Kısacası ceylan gibi gözlere sahip olmak bütün coğrafyalarda en önemli kriteri oluşturuyor. Ayrıca antropoloji uzmanları bile dünyanın hiçbir bölgesinde küçük gözlere sahip olmak isteyen bir toplum görmediklerini söylüyorlar. Hayranlık sebeplerimizden bir tanesi de aslında bebeklerdir. Gözler yüzlerine göre büyük olan bebeklere hayranlık duyarız. Büyük gözlerin güzelliğine karşı olan hayranlığımız minik bebeklere olan yaklaşımımızdan itibaren başlıyor. Yaş ilerledikçe gözler küçülmez sadece büyümeleri durur. İşte bu nedenle daha baştan çıkarıcı, iri, havalı gözlere sahip olmak için göz makyajı nasıl yapmalısınız. İri ve güzel gözlere sahip olmanın püf noktasını sizler için araştırdık. Yazımızı dikkatlice okuyup bunu uygularsanız eminiz ki o çekiciliği siz de yakalayacaksınız.

Açık Uçlu Çizgi

Bunu basit bir siyah göz kalemi yardımıyla uygulayabilirsiniz. Makyaj yapma açısından bu sizin gözlerinizi irileştirmek için güçlü bir formüldür. Sadece kalemi göz kapaklarınızın her yanına sürmekten kaçının. Ayrıca çektiğiniz çizgiyi de göz kapaklarınızın dış bölgesiyle asla birleştirme’meye özen gösterin. Bu sayede gözleriniz olduğundan daha iri görünecektir.

Beyaz Çizgi

Eğer gözlerinizin doğuştan ve doğal olarak büyükmüş gibi görünmesini sağlamak niyetindeyseniz size eyeliner’dan daha fazlasına ihtiyaç vardır. Sınırları ortadan kaldırmak için göz içindeki köşeleri göz kalemi yardımıyla, alttaki kirpiklerin orta kısmını da ten renginde bir göz kalemi ile çizmelisiniz. Sadece beyaz göz kalemi kullanmanız halinde oldukça soluk görünürsünüz, bundan kaçının.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ