Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Bazen kadınlar fazla kilolu olmasalar da göbekli olabiliyor. Elbette kilolu kadınlarda daha fazla dikkat çekiyor. Bu yüzden birçok kıyafeti giyinemiyorlar.

Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Fakat bazı giyim hileleriyle daha ince görünebilirsiniz. Modern ve güzel görünmek için bu tüyolardan faydalanabilirsiniz.

Yüksek Bel Pantolonlar Tercih Edin

Özellikle kot pantolon giyinmeyi seviyorsanız, kesinlikle düşük bel giymemelisiniz. Çünkü düşük bel pantolonlar göbeği ön plana çıkarırlar. Zayıf kadınlar da bile hafif göbek ortaya çıkarırken, kilolu kadınların giymemesi gerekir. Şayet yüksek bel giyerseniz, göbeğinize pantolun içine hapsedecektir ve bu da sizin daha ince görünmenize neden olacaktır.

Bluzlarınızı Uzun Seçin

Uzun bluzlar, tunikler en iyi seçenekler arasındadır. Özellikle uzun ve likralı kumaşlar göbeğinizi çok iyi saklayacaktır. Modası hiç bir zaman geçmeyen bir tarzdır. Moda ve trendleri takip ederek de güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Hırkalar Mutlaka Olmalı

Hırkalarla harika bir kombin yapabilir aynı zamanda da göbeğinizi harika bir şekilde kamufle edebilirsiniz. Hatta hırka üzerine kemer kullanarak hem daha zarif hem de daha şık görünebilirsiniz.

Esnek Kumaşlar Tercih Edin

Esnek ve likralı kumaşlar göbeğinizi saklamada iyi seçenektir. Yani esnek bir tayt giyerek bir bakıma korse görevi üstleneceğinden karnınızı saracaktır. Üzerine de uzun tunikler giyerek şık ve zayıf görünebilirsiniz.

Korse Kullanabilirsiniz

Korseler aslında harika bir gizleyicidir. Vücudunuzu şekillendirirken, göbeğinizi de saklayacaktır.

Blazer Ceketler

Hiç bir şey yapamıyorsanız blazer ceketler iyi bir kurtarıcı olabilir. Hem pantolonların üzerine hem de eteklerin üzerine çok yakışacaktır. Blazer ceketler kadınlarda ve erkeklerde kullanılabilen kurtarıcı parçalardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ