Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

GENEL OLARAK KADINLAR ERKEKLERDE HANGİ ÖZELLİKLERİ ARAR?

Hülya BATUNLU

Hülya BATUNLU

KADINLARI ETKİLEMEK ERKEKLER İÇİN OLDUKÇA ÖNEMLİDİR. GENEL OLARAK KADINLAR ERKEKLERDE HANGİ ÖZELLİKLERİ ARAR?

Etkileyici bir erkek olmak, beğenilmek ve gerçekten seven bir kadınla olmak erkekler için oldukça önemlidir. Çoğu erkek kadınları nasıl etkileyebilirim diye araştırmalar yapmaktadır. İşte size bu konudaki bazı ip uçları: Kadınlar erkeklerde hangi özellikleri arar?

* Eğlenceli Erkek

Eğlenceli Erkek

Eğlenceli Erkek

Her kadın eğlenceli erkekleri tercih eder. Bahsettiğimiz elbette ki palyaço olmak değil.  Uygun zamanda espri yeteneğini devreye sokan, kendisiyle dalga geçebilen ayrıca hayata pozitif bakabilen erkeklerden bahsediyoruz. Kadınlar hayatındaki erkeğin bu özelliklerde olmasından oldukça mutlu olurlar. Bu kadınlara kendilerini daha iyi hissetme duygusu yükler.

* Yemek Pişiren Erkek

Yemek Pişiren Erkek

Yemek Pişiren Erkek

Bu yeteneğe sahip olan bir erkek daima bir adım önde olur. Çok fazla yemek çeşidi bilmesine gerek yok. Birkaç tane ve en iyi tarif ve lezzette yapması yeterlidir. Erkeğin sevgilisini yemeğe davet ederek o yemeği kendisinin yapacağını da eklemesi kadınların bayılacağı bir harekettir.

* Dürüst Erkek

Dürüst Erkek

Dürüst Erkek

Kadınlar hareketlerinde tutarlı ve dürüst olan erkekleri tercih ederler. Herhangi bir konuda düşünceleriniz birbiriyle tutarlı olmuyorsa, duruma göre yalana baş vuruyorsanız kadınlar sizden uzak durmayı ve kaçmayı tercih edecektir. Ne istediğini bilen ve dürüst olan bir erkek kadınlara çok çekici gelir. Karşıyı memnun etmek için lafı geveleyen, yalan söyleyen erkekleri kadınlar asla tercih etmez.

* Bakımlı  Erkek

Bakımlı  Erkek

Bakımlı  Erkek

Bu zaten bilinen bir madde. Örneğin her gün duş almayı sakın ihmal etmeyin. Kullandığınız parfüm kaliteli bir parfüm olsun. Kötü kokarsanız kadınlar sizden mutlaka kaçar. Vücut temizliği yanında kıyafet temizliği de oldukça önemlidir. Kıyafetlerini de size tam oturan, birbirine uyumlu renkte kıyafetler seçin. Tarzınızı mutlaka belirleyip ona göre alışveriş yapınız. Kullandığınız her kıyafetin bir mesajı olmalıdır.

Sözün özü, bakımlı olmak, tutarlı olmak ve eğlenceli olmak kadınların erkeklerde tercih ettiği ve aradığı en temel özelliklerdir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ