Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

GENEL OLARAK ERKEKLER KADINLARDA EN ÇOK NEYE DİKKAT EDER

Murat TAKMAZ

Murat TAKMAZ

Kendine göre haklı yanları, başkasına göre aykırı, kendine göre akla geleni kaleme döken, başkasına göre bu ne yazıyor? www.Modarazzi.com.tr

Her kadın beğendiği, sevdiği ve etkilendiği erkeğin başını döndürmek ister. Elbette ki bunu uygularken erkekler kadınlarda en çok neye dikkat eder bunu bilmek gerekir.

Erkekler çoğunlukla kendisine bakmayı bilen, dış görünümüne özen gösteren kadınlardan etkilenir. Fakat bu, yoğun yapılan makyaj ve sürekli kuaförden çıkan abartılı saçlar değildir. Aslında erkeklerin kadınlarda en çok dikkat ettiği şeyler doğal olanlardır. Dilerseniz bunları teker teker ele alalım.

GENEL OLARAK ERKEKLER KADINLARDA EN ÇOK NEYE DİKKAT EDER

Erkeklerin kadınlarda en çok dikkat ettiği noktaların başında içten gelen gülümsemedir. İçten gelen ve samimiyet ifade eden gülümseme erkekleri oldukça etkiler. Yapmacıklık ve abartı dolu bir gülümseme erkekler için oldukça iticidir.

Saçlarınız bakımlı, sağlıklı ve parlak olduğu zaman inanın karşınızdaki erkek gözlerini sizden alamaz. Bakımlı saçlar ve doğal saçlar erkekte bakımlı ve temiz olduğunuzun algısını uyandırır. Bu onlar için oldukça çekici bir özelliktir.

Erkekleri etkilemekteki en önemli yollardan birisi de kokudur. Erkeklerin en çok dikkat ettiği şeylerden bir tanesi de kokudur. Ayrıca bilimsel olarak kanıtlanmış bir teori de vardır ki; Kokular insan üzerinde her zaman farklı bir etki yaratmaktadır. Koku seçiminde doğru bir seçim yapmışsanız bu erkeği etkiler ve ilgiyi bir anda üzerinize çekersiniz. Bazı kokular vardır ki siz bir şey yapmadan da hisleri harekete geçirmeyi başarabiliyor. Araştırmalar en çok ferah ve çiçeksi kokuların erkekleri etkilediğini göstermektedir.

Erkeklerin makyajlı kadınları daha çok beğendiği ve çekici bulduğu söylense de bu aslında tam olarak doğru değildir. Doğal görünen ve canlı olan bir cilt erkekleri çok daha fazla etkiler. Elbette ki bu sıfır makyaj anlamına gelmez. Sadece makyajınızın abartılı olmasından uzak durun. Doğal görünüm veren makyaj en iyi makyajdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ