Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Facebook’ta Çalışmak Aslında İmkansız Değil

Facebook’ta Çalışmak Aslında İmkansız Değil

Dünyanın en büyük sosyal medya aracı olan Facebook aslında personel alımında oldukça cömert davranmakta. Facebook yetkililerinden biri olan Michelle Morrison, Facebook’ta çalışmak aslında imkansız değil diyerek dünyanın her yerinden insanları şirkete aldıklarını duyurdu.

Facebook’ta Çalışmak Aslında İmkansız Değil

Dünyayı kasıp kavuran sosyal medya alanını daha güzel bir alana taşımak için herkesle çalışabileceklerini belirtti. Michelle Morrison dileyen her tecrübeli insan Facebook insan kaynaklarına başvuru yapabilir dedi. Facebook dünyasının her geçen gün daha da büyüdüğünü ve bu platformu 2 milyar civarında insanın kullandığını, sosyal değer yaratmaya devam ettiğimiz sürece büyümeye devam edeceklerini belirtti. Facebook üzerinden bir insan bir şirketi beğendiği zaman tüm arkadaşlarının onu görebileceğini nerede yaşıyor olsanız da facebook üzerinden şirketiniz için bir sayfa açılması çok önemli bu da küresel bir yaklaşım açıklamasında bulundu.

Facebook İş Başvurusu

Facebook İş Başvurusu

Facebook İş Başvurusu

Michelle Morrison, Facebook’un DNA’sında iş görüşmelerine başvuracak insanların olduğu şekilde gelmesi olduğunu kaydetti. Michelle Morrison, Facebook’ta iş görüşmesine gelenlerin  açık ve dürüst konuşması,  kim olduklarını ve değerlerinin ne olduğunu söylemelerinin çok önemli olduğunu söyledi. Facebook’ta çalışmak aslında imkansız değil, dünyayı daha iyi bir hale getirmeye çabalayan üreten ve tasarlayan insanlarla her zaman ihtiyaç olduğunu bu insanlarla çalışmak istediklerini dile getirdi.

Facebook’un en çok kullanıcılarının ABD‘de olduğunu, ardından Kosta Rika ve Endonezya gibi ülkelerde de büyüdüklerini söyleyen Morrison, en büyük trendlerinin cep telefonları ile yüksek kaliteli internet olduğuna değindi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Facebook iş arama ve facebook iş bulma kriterlerinin böyle basit olduğunu bilmiyordum 🙂 Elemanci.com olarak yazınızı çok beğendim, iyi çalışmalar. Bu arada Eleman arayan firmalar için web sitemize davetlisiniz. http://elemanci.com/category/yurt-disi-is-ilanlari

BİR YORUM YAZ