Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

EVLENEN ERKEK NEDEN MASTÜRBASYON YAPMAYI SÜRDÜRÜR?

EVLENEN ERKEK NEDEN MASTÜRBASYON YAPMAYI SÜRDÜRÜR?

Her ne kadar da bu durum eşler açısından hoş karşılanmasa da uzman görüşleri bunun normal olduğunu belirtiyor. Bu konuda yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen sonuçlara göre evlenen erkeklerin neden mastürbasyon yapmayı sürdürdüğünü cinsellik açısından şöyle sıralıyor;

EVLENEN ERKEK NEDEN MASTÜRBASYON YAPMAYI SÜRDÜRÜR?

Alışkanlık

Evliyken mastürbasyon yapmaya devam eden erkeklerin buna devam etmelerinin nedenlerinden biri  geçmişten gelen bir alışkanlık olması.

Çok Seyahat Etmek

Mastürbasyon yapma oranının en çok olduğu gruptur. Özellikle çok sık iş seyahatleri gerçekleştiren ve yurt dışına giden erkekler daha fazla mastürbasyon yapıyor.

Erken Boşalmayı Engellemek

Uzmanlara göre cinsel ilişkide erken boşalma önlemek için erkekler mastürbasyon yaparak kendilerini zorlamak istiyorlar.

Ego

Eşiyle cinsel ilişki yaşamadan da erekte olup olmadığını kontrol etmek ve her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için.

Eşi Hamile Olan Erkekler

Bu konuda görüşlerini farklı şekilde açıklayanlar da olsa hamilelik döneminde ilişkinin zor olduğu için mastürbasyon yapıyorlar.

Sıkıntı Ve Stres

Yapılan araştırmalar mastürbasyon yapmanın en temel sebebinin sıkıntı olduğunu söylüyor. Can sıkıntısı yaşayan erkekler mastürbasyon yaparak rahatlamayı tercih ediyorlar.

Mutlu Hissettirme

Evlenen erkek neden mastürbasyon yapmayı sürdürür diye araştırma yaptığımızda, erkeklerin mutlu hissetmesi için bir yöntem olarak olduğunu görmekteyiz. Genelde gün içerisinde stres yaşayan erkekler mastürbasyon yaparak rahatlamayı seçiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ