Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Esmer Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Esmer Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Aslında bu konuda herkes hemfikirdir. Esmer erkekler açık tonlarda kıyafetler giymeliler. Esmer oldukları için koyu renk kıyafetler, daha da esmer gösterecektir ve hiç de enerjik bir görüntü ortaya çıkmayacaktır. Esmer erkekler giyim konusunda daha çok krem, mavi ve beyaz gibi açık tonları tercih etmeliler.

Esmer Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Esmer erkeklerde mavi ve tonları gerçekten de çok iyi durmaktadır. Son yıllarda moda akımlarında erkekler de en az kadınlar kadar renkli giyinebiliyorlar. Esmer erkekler nasıl giyinmeli sorusunun en iyi cevaplarından birisi de, bu son moda trenleri takip ederek renkli bir görüntüye sahip olabilirler.

Uzun Boylu ve Esmer Bir Erkekseniz Nasıl Giyinmelisiniz?

Uzun boylu esmer erkekler, ilk önce boyuna çizgili kıyafetler giymemeli. Çizgili kıyafet giyinmek istiyorsanız da enine çizgili kıyafet tercih etmelisiniz. İster uzun boylu olun ister kısa boylu, tercihinizi açık tonlardan yana kullanmalısınız. Çünkü zeten uzun olan boyunuzu sadece daha da ön plana çıkarmak olur. O yüzden takım elbise, gömlek veya pantolon saçimleriniz ya çizgisiz ya da enine çizgili olmalıdır. Uzun boylu erkeklerin tercih etmemesi gereken kıyafetlerden birisi de boğazlı kazaklar ve renkleri tamamen aynı olan kıyafetlerdir. Hem pantolon hem gömlek aynı renk olmamalıdır. Bu da sizi fazla uzun gösterir.

Kısa Boylu ve Esmer Bir Erkekseniz nasıl Giyinmelisiniz?

Kısa boylu ve esmer bir erkekseniz, enine çizgili kıyafetler yerine, boyuna çizgili kıyafetleri tercih etmelisiniz. Sizi olduğunuzdan daha uzun boylu gösterecektir. Renk tonları ise yine açık renklerde olmalıdır. Turkuaz, mavi, yeşil gibi renkler oldukça hoş duracaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ