Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Erkekler Ten Rengine Göre Nasıl Giyinmelidir?

Erkekler Ten Rengine Göre Nasıl Giyinmelidir?

Genellikle erkeklere uygun görülen renkler kahverengi ve siyahtır. Ama bunu söylerken ten renklerini hesaba katmayız. Her renk her erkeğe yakışmaz.

Erkekler Ten Rengine Göre Nasıl Giyinmelidir?

Özellikle son yıllarda erkekler giyim konusunda belki de kadınları geçmiş durumdalar. Giyimlerine, saçlarına, sakallarına oldukça özen gösteriyorlar. Eskiden sadece kadınlar giyer dediğimiz renkleri artık erkekler de kullanmaya başladı. Peki erkekler ten rengine göre nasıl giyinmelidir?

Beyaz Tenli ve Renkli Gözlü Erkekler Nasıl Giyinmelidir?

Hem beyaz tenli hem de renkli gözlere sahip olan erkekler, göz renklerine yakın tonlarda giyindiklerinde harika bir uyum çıkacaktır. Fakat yine de açık tenli oldukları için hemen hemen her renk yakışır.

Esmer Erkekler Nasıl Giyinmelidir?

Erkekler ten rengine göre nasıl giyinmelidir? Yazımızda sırada esmer erkekler var. Esmer erkekleri siyah renk boğar. Beyaz renk ise çok sırıtır. O yüzden siyah ve beyaz fazla tercih etmemeliler. Yakışacak olan renkler ise eflatun, saman sarısı, açık kahve ve gridir.

Sarışın Erkekler Nasıl Giyinmelidir?

Eğer sarışın ve renkli gözlü iseniz, gri ve yeşilin tonları ve mavi renk giysiler çok yakışacaktır. Beyaz ve sarı renk fazla yakışmayan renklerdir.

Kumral Tenli Erkekler Nasıl Giyinmelidir?

Erkekler ten rengine göre nasıl giyinmelidir? Yazımızda kumral tenli erkeklerle devam edelim. Bu ten rengine sahip erkeklere en çok yakışan renkler lacivert, sarı, siyah, gri, krem ve haki renkleridir. Özellikle siyah renk çok yakışır.

Kızıl Erkekler Nasıl Giyinmelidir?

Kızıl erkeklere siyah, beyaz ve haki renk en yakışan renklerdir. Ayrıca göz renklerine göre giyindiklerinde de çok yakışacaktır. Kırmızı rengi tercih etmemelilerdir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ