Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Erkekler İlk Buluşmada Nelere Dikkat Etmeli

Erkekler İlk Buluşmada Nelere Dikkat Etmeli

Öncelikle temiz ve ütülü giyinmek ilk kural. Mesela iş yerinden tanıdığınız biriyle mi çıkıyorsunuz? Aşk ve ilişkiler hakkında bilmeniz gereken oldukça önemli kurallar vardır. Çalıştığınız iş yerinde özellikle biriyle çıkacaksanız, muhtemelen orada da şık, temiz ve çekici bir erkeksiniz. Bu yüzden ilk buluşmaya da bu şıklığı ve temizliği taşımalısınız.

Erkekler İlk Buluşmada Nelere Dikkat Etmeli

Erkekler buluşmada nelere dikkat etmeli sorusunu düşünürken öncelikle hoşlandığınız kişiye verdiğiniz değeri göstermek için bütçenizi hafiften zorlayarak yeni, daha önce hiç giymediğiniz bir kıyafetle gitmenizde çok fayda var.

Temiz olmak oldukça önemlidir. İlk buluşmada ne yapmalı kısmını çözdünüz ise diğer ayrıntılara geçelim. Kirli sakal çok moda ama uzmanlar ilk buluşma için tıraşlı gitmeyi öneriyor. Parfüm ve deodorant sürmeniz daha iyi olacaktır.
Birbiriyle uyumlu kıyafetlerin tercihi çok önemlidir. Erkekler ilk buluşmada nelere dikkat etmeli kısmını iyice gözden geçirmeye zaman yaratın. Gerekirse bunun için birkaç saatinizi ayna karşısında uygulayın. İlk randevuda aslında çok zamanınız yoktur. Kendinizi elbette ifade edeceksiniz fakat ilk izlenim tam 10 saniye içinde oluşur. Bu 10 saniyede karşınızdaki bayana olumlu izlenimi verdiniz ise işiniz rahat. Fakat veremezseniz işiniz biraz zor. Kadınlar için bu ilk 10 saniye çok önemlidir. Eğer olumlu izlenim yaratmışsanız bunu hissedeceksiniz ve onun sizi ilgiyle dinlemesi hoşunuza gidecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ