Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Erkekler İçin Şık Giyim Önerileri

Erkekler İçin Şık Giyim Önerileri

Erkekler İçin Şık Giyim Önerileri

Erkekler genel olarak giyimine çok önem vermeden ne bulursam onu giyerim mantığı ile yaşamaktadır. Ancak bu tüm erkekler için aynı değildir. Erkekler genellikle önerilere kulak asmadan şık giyinmeye çalışmaktadır. Ancak Erkekler İçin Şık Giyim Önerileri kaynaklarından bilgi alıp şık giyinmeyi denemesi kendisine çok önemli ipuçları sunacaktır. Erkekler için dikkat etmesi gereken önemli ipuçları ve Moda düşkünleri için erkek kış modası şöyle olmalıdır;

Erkek Giyim Önerileri

Mutlaka bir kaç terzi ile iletişimde olup üzerine kıyafetlerinin ayarını yaptırması gerekebilir.

Erkekler ceket alımlarında mutlaka üzerine oturmasına dikkat etmelidir. Elinizi ceketinizin cebine attığınızda çok dar ya da çok bol olmamasına sürtünerek hareket etmesine dikkat etmemiz gerekir.

Dikkat etmemiz gereken bir durum da kravat bağlamak, bazı arkadaşlar çok uzun bazı erkek arkadaşlarda çok kısa bağlamaktadır. Kravat, kemer tokasına gelecek kadar bağlanmalıdır. En doğru uzunluk budur. Kravatınızın genişliği de asla ceket yakasının genişliğini geçmemelidir. Kimse buna dikkat etmez diye düşünmeyin, görünümünüzün iyi olmadığını göreceksiniz.

Bir de gardırobunuzda mutlaka çok şık bir takım elbise altına giyebileceğiniz ayakkabınız bulunsun. Ayakkabı çok önemlidir kıyafet giyimlerinde ve ayakkabı deri ise kemer ile ayakkabının aynı renkte olmasına dikkat etmeli, ayakkabılarınızı mutlaka tertemiz jilet gibi kullanmalısınız. Şık giyim bu tür ince ayrıntılara dikkat ederek oluşacaktır. Erkekler için şık olmak çok önemli ve önemi her geçen gün artarak gitmektedir.

Şık olmak istiyorsunuz ve çok fazla düşünecek zamanınız yok mu? O halde bilmelisiniz ki siyahın ve beyazın modası asla geçmez. Siyah bir tişört mutlaka bu durumlar için kıyafet dolabınızın içerisinde bulunmalıdır.

Cüzdan kullanımına da dikkat etmeliyiz. Çünkü çok şişkin cüzdanlar itici durmakta ve her şey cüzdan içerisinde biriktirmekten vazgeçmeliyiz. Erkekler cüzdanlarına notlar, faturalar, kredi kartı ekstrelerini sürekli biriktirmektedir. Bu durum hoş olmayan bir görüntü oluşturduğundan dikkatli olmalıyız.

Erkekler çorap kullanımına da çok dikkat etmelidir. Çünkü beyaz çorapları hala giyen baylar vardır. Beyaz çoraplar elbette giyilir ancak spor yaparken olmalıdır. İtici cıvıl cıvıl renkte çoraplara da çoraplığınızdan atmalısınız. Takım elbisenizin altına genel olarak siyah ve koyu tonlarda çorap çok şık duracaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ