Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Erkek Modasında Hayat Kurtaran Jean Pantolonlar

Erkek Modasında Hayat Kurtaran Jean Pantolonlar

1960’lı yıllarda üretilmeye başlayan jean pantolonlar günümüzde değişik versiyonlarda kullanılmaktadır. Bay ve bayan herkesin kurtarıcısı olan bu Amerikan Şalvarını rahat bir o kadar da önemli günlerde kullanabiliyoruz.

Erkek modasında hayat kurtaran Jean pantolonlar

Geçmişe oranla daha dar kesimlerde kullanılan jean pantolonlar artık “skinny” diye adlandırılan tayt formunda pantolonlara dönüştü. Kimilerine göre bayan pantolonu olarak değerlendirilse de erkekler de doğru kullandığında olumlu görüntüler elde edebiliyor. Toplumumuzun neye nasıl baktığı değil sizin kendinizi nasıl gördüğünüz çok daha önemlidir.

Skinny pantolon modellerinde güzel ve hoş bir  görüntü  için, tercihiniz dar bir gömlek veya dar bir üst olmasın, bu sizin daha ince zarif görünmenize neden olur. Oysaki erkekler moda açısından daha kaba daha hacimli durmalıdır. Skinny giyeceksiniz ama asla kalıpsız durmamalısınız.

Dolabınızda mutlaka basic diye bilinen tişörtleriniz mevcuttur. Erkek modasında hayat kurtaran Jean pantolonlar, Genel olarak beyaz ya da siyah bol basic’ler ile çok hoş bir tarz elde etmemizi sağlar. Şuan günlük kullanımda grunge ve hipster stilleri hakim olup bu yüzden bu sade görüntüyü bol kareli ya da ekoseli gömlekler ve ceketlerle hareketlendirmek sizin elinizde. Kafanızda gezdirdiğiniz siyah bir bere veya ayağınıza giyeceğiniz, güzel bir spor ayakkabı sizi gittiğiniz ortamda en rahat ve rahatlığın yanında tarz moda sahibi görüntüsüne sokacaktır.

Size tavsiyemiz asla tarzınızdan ödün vermeyin. Hep tarz ve hep öz güvende kalın ve şunu asla unutmayın, içine girebildiğiniz jean değil içinde hoş ve rahat göründüğünüz jean sizindir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ