Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

ERKEK GİYİMİNE YÖN VEREN BÜYÜK MARKA RAMSEY

ERKEK GİYİMİNE YÖN VEREN BÜYÜK MARKA RAMSEY

ERKEK GİYİMİNE YÖN VEREN BÜYÜK MARKA RAMSEY

Modanın kalbinin attığı Londra da 1970 yılında kurulan Ramsey erkek giyiminde öncü bir markadır. Ramsey markası şu anda 26 ülkede yer almaktadır.  Erkek giyimine yön veren marka Ramsey her geçen gün büyüyerek erkek giyiminde beylerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamakta ve ürünler tasarlamaktadır. Yaptığı tasarımlar ile kaliteli, şık ayrıca yenilik odaklı koleksiyonlar ile erkek modasının farklılaşan bir Erkek markası olmayı başarmıştır. Girdiğiniz tüm ortamlarda tarzınızı ve stilinizi konuşturmak istiyorsanız tercihiniz erkek giyimine yön veren marka Ramsey olmalıdır.

RAMSEY MARKA TAKIM ELBİSE

Mesela; Ofis şıklığında giyeceğiniz Ramsey takım elbise kaliteli çizgiler içermesi sizi diğerlerinden birkaç adım öne çıkaracaktır. Sadece giyimle de kalmayarak koleksiyonunu her geçen gün genişleten Ramsey, ayakkabı ve aksesuar yönünden de oldukça iddialı ürünler çıkarmaktadır. Aksesuar kategorisinde bulunan; atkı, kemer, kol düğmesi, papyon ve eldiven gibi ürünler şıklığınızı bir o kadar daha ön plana çıkarmaktadır.

Kuruluş hikayesi olarak 1970’li yıllara ve dünya moda başkentlerinden biri olan Londra’ya uzanan Erkek giyimine yön veren marka Ramsey, tasarım odaklı, şık ve kaliteli ayrıca yenilikçi koleksiyonları ile erkek modasında farklılaşma yaratan bir markadır. Detaylı üretim anlayışıyla da Ramsey öncü bir konuma sahiptir. Dünya moda trendlerini yakından takip ederek ve erkeğin gündüzden başlayıp geceye kadar süren modaya özgü tüm beklentilerine cevap verecek nitelikte bir koleksiyon anlayışıyla Erkek giyimi stillerine yön veren marka Ramsey, erkeklere ayrıca bir yaşam tarzı sunmaktadır.

Sadece Türkiye de yaşayan erkeklerinin değil Kuzey Afrika, Balkanlar’dan ve Rusya’ya kadar büyük bir coğrafyanın ilgi çeken bir merkezi durumundadır, Ramsey 26 ülkede, yaklaşık 155 satış noktasında çalışmalarını son hızıyla sürdürmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ