Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

ERKEK GİYİMİNDE KİĞILI MARKASI

İş ve sosyal alanda oldukça başarılı erkeklerin tercihi, erkek giyim markası olan, Kiğılı, uzun yıllara meydan okuyarak, sürekli yenilikçi vizyonu ile tüm dünya ülkelerinin standartlarındaki koleksiyonu ile vazgeçilmez olmaya devam etmektedir. Erkek giyimde Kiğılı moda sektörüne getirdiği yenilik ile öncü bir rol üstlenerek, kendi çizgisi ile trendlerini yorumlayarak erkeklerin beğenisine sunuyor.

Erkek Giyiminde Kiğılı markası farklı yaş gruplarına seçenekler sunan koleksiyonu ile haftanın her günü için konforlu giyim imkanları sunuyor. Yoğun iş temposunda özgürce hareket etmenizi sağlayacak takım elbiseler veya bir pazar kahvaltısında konfor sağlayan gündelik rahat tasarımlar, özel davetler için birbirinden şık smokinler, triko kazaklar Erkek giyimde Kiğılı vazgeçilmezdir.

1938 yılında erkekler için kumaş satışı amacı doğrultusunda kurulan Kiğılı, 1965 yılında üretime geçmiştir. İlk mağaza 1969 yılında Beyoğlu’nda açılır. Kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti ile çalışmalarını sürdüren, erkek giyimi Kiğılı başarısını Türkiye sınırlarının dışına taşımıştır.

Ülkemizin 67 ilinde, 225 satış mağazası ile yurt dışında ise başta Avusturya, Çin, Türkmenistan, Irak, Azerbaycan, İran, Gürcistan, Makedonya, Fransa ve Viyana’da 31 mağaza, 9 Corner olmak üzere toplam 40 satış mağazası ile hizmet veriyor. Dünya üzerine yayılmış 300’e yaklaşan satış noktasına haftada 200.000 adetin üzerinde ürün gönderiyor. Makedonya ülkesinden Çin’e kadar dünya erkekleri Kiğılı markası sayesinde konforunu yaşıyor. Kiğılı dünya moda devlerinden biri konumuna ulaşmak için çalışırken, erkek giyiminde Kiğılı markası denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyor. Kiğılı markasına internet üzerinden ulaşabilir dilediğiniz ürüne rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Kiğılı’nın birbirinden farklı modelleri arasında sizler için seçtiğimiz erkek ürünlerini inceleyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ