Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

En Son Manşet Moda Haberleri

En Son Manşet Moda Haberleri

Moda, İtalyanca ‘da süslenme özentisiyle veya değişiklik gereksinimi ile toplum yaşamına giren geçici yenilik olarak geçmektedir. Modanın bir diğer anlamı da, bir şeye karşı gösterilen aşırı düşkünlük, belirli bir süre etkin olan toplumsal beğenidir.

En Son Manşet Moda Haberleri

Moda, toplumun tüketim eğilimini belirleyen tüketim anlayışı olarak tanımlanmaktadır. Hemen hemen her konuda moda haberleri sosyal medyada, basında internette yer almaktadır.

En Güncel Moda Haberleri

En Güncel Moda Haberleri

En Güncel Moda Haberleri

İnternette moda haberlerini takip etmek için Moda Sitesi bile oluşturulmuş. Günlük haberler içinde moda haberleri önemli bir yer tutmaktadır.

DENİB 6. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması

Ünlü mankenlerin yer aldığı Denizli İhracatçılar Birliğinin yeni ürünleri teşvik etmek amacıyla Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasının bu yıl 6’ncısını düzenlediği yarışmada finale kalan tasarımcıların eserleri, defilede sergilendi.

Yarışma “3Dreams” ana konusuyla düzenlendi. Yarışmanın final gecesi bir otelde düzenlendi.

Finale kalan 10 tasarımcının eserlerini, ünlü mankenler defilede tanıttı.

Jüriliğini, Hakan Akkaya – Emre Erdemoğlu –  Özlem Erkan – Atıl Kutoğlu – Sedef Orman – Niyazi Erdoğan’ın yaptığı değerlendirme sonucu birinci Gülhan Ateş, ikinci Melike Dolan, Üçüncü Şilan Göker oldu. Abdul Cihat Sümbül de jüri özel ödülünü aldı.

Hipster gençler, Paraya para demiyorlar!

Modaya düşkün Irak’ın gençleri ‘Bay Erbil’ adıyla Instagram da açtıkları hesapla dikkatleri üzerlerine çekmişti. Bir yıldır aktif olan hesap giderek takipçi sayısını arttırdı. Moda dergilerine konuk oldu. Üyeleri çeşitli ülkelerden davet aldı.

Birçok reklamda yer alan gençlere yenileri eklendi. Modayı yakından takip eden gençler her gün birbirinden şık kıyafetlerle fotoğraf koymaya devam ediyor. Oynadıkları reklamların videolarını da paylaşan gençler Instagram hesabını gelir kapısı haline getirdiler.

Bu kış eldivenlerinizi hiç çıkarmayacaksınız

Tığ ve örgü şişleri ile yapılan bu model ünlü modacıların ellerinden çıkıyor. Lale, Gül, papatya modelleri yapılabilen bu modelde bileklerinize kadar olan uzunluğu ile de sıcak bir görünüm sergiliyor.

Birçok değişik farklı farklı modellerin yapılabileceği bu eldivenleri sizde kendi arzunuza göre uğur böceği, kalpler ve buna benzer birçok modeli deneyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ