Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

En Güzel Erkek Kravat Modelleri

En Güzel Erkek Kravat Modelleri

Kravat tercihi bir zevk işidir, özellikle moda trendlerine ayak uydurulması gereken bir özelliği vardır. Farklı fiyat ağırlığında erkek kravat modelleri vardır. Unutulmaması gereken her zaman iyi bir kravat en pahalı olan değildir.

En Güzel Erkek Kravat Modelleri

Göz zevki, enerjiniz ve kıyafetinize uygun olan kravat size en uygun olanıdır. Her kravatın kendine uygun karakteri, mesajı ve ifadesi vardır. Önemli olan erkeğin stilini yansıtabilmesidir. Erkek kravat modası ve modellerini dünyasını biraz daha yakından tanıyalım.

Tek Renk Düz Erkek Kravat Modelleri

Tek renk yani düz kravatlar her ne kadar da zevkten uzak gibi görünse de doğru renk seçimi ile ve iyi bir kombinle güven duygusu verir. İş yerinde, özel davetlerde ve akşam yemeklerinde kullanılabilir.

Çizgili Erkek Kravat Modelleri

Takım elbise ile kullanıldığında klasik, cesur ve dikkat çekici bir görünüm sağlar. Bulunduğunuz ortam içinde dikkat çekmek istiyorsanız, canlı renklerden oluşan çizgili kravat tercih edebilirsiniz. Özel kutlamalar, davetler hatta iş yerinde kullanılabilir.

Desenli Erkek Kravat Modelleri

Çizgili ve düz renk kravattan farkı yüzeyi desenlerle kaplı oluşudur. Üzerinde kravata dikkat çektirecek küçük ve büyük figürler ile semboller yer alır. Çoğu erkek hata yapmamak için bu modellerden uzak durur. Fakat doğru desen seçimi ve renk uyumu sağlandığında şahane bir şıklık olur.

Puantiyeli Erkek Kravat Modelleri

Eskiden beri tercih edilen modellerden biridir. Bu seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken husus puantiyenin boyutlarıdır. İri puantiyeler palyaço tarzını andırır ve tavsiye edilmez. En çok tercih edilenler koyu mavi ve kırmızı üzerine beyaz puantiyeli kravatlardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ