Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

En Güzel 2018 Takı Modası

En Güzel 2018 Takı Modası

En Güzel 2018 Takı Modası

Günümüzde kıyafet kadar bayanlar için aksesuar da çok önemlidir. Bayanlar her zaman modayı takip ederler bu nedenle sizler için en güzel 2018 takı modasını araştırdık. Hangi kıyafette hangi takıyı tercih etmeniz gerekiyor, bu sene moda olan takıları her kıyafetinize uygun modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Hangi Takı Hangi Kıyafet İle Kombin Yapılır?

Kıyafete uygun takı seçimi yapmadığınız da, sadece kıyafetinizin kötü görünmesini sağlamazsınız, aynı zamanda vücudunuzun kötü görünmesine, kusurlarınızı daha ön plan da görünmesine sebep olursunuz. Bunun için kıyafet kadar takı seçimimizde çok önemlidir kıyafetimize ne kadar dikkat ediyorsak takı seçimimize çok dikkat etmemiz gerekir. Kıyafeti tamamlayan takıdır. Örneğin kot pantolon ve üzerine bluz giyinip metal bir küpe ve yüzük ile güzel bir kombin elde etmiş olursunuz. Ayrıca bayan bileklik modelleri arasında kendine özgü bir bileklik seçerek, kıyafetinizle uyumlu bir kombin oluşturabilirsiniz. Gece Kıyafetine Uygun Takılar.

Gece kıyafetiniz rengi siyah ve sade bir model ise gümüş takılar oldukça şık görünmenizi sağlar. Kıyafetiniz beyaz veya açık pudra tonları ise renkli birkaç kolyeyi üst üstte takıp güzel bir kombin elde edilir. Gece kıyafetine uygun takılar, pırlanta, yeşil altın, beyaz altın, olan takılar bayanlar tarafından gece kıyafetin de oldukça beğeniliyor.

Gündelik Hayatınızda Kullandığınız Takılar.

Genellikle gündelik hayatınız da spor kıyafet giyinmeyi tercih edersiniz. Spor kıyafet ile rahat ve hafif takı kullanabilirsiniz. Spor kıyafette ne tarz takılar kullanmalısınız. Örneğin, incecik zincirler, metal halka küpeler, taşlı küpeler, spor saat, tercih ederek gündelik hayatınız da kullanacağınız.

Uzun Saçlı Bayanlar Ne Tarz Takı Kullanmalı:

Uzun saçlı bayanların çok fazla alternatifleri olmadığı için daha çok vücut tiplerine göre takı seçmeleri gerekir.  Örneğin: saç rengi, makyaj, kilo durumu çok önemli, koyu tenli bayanların renkli taşlardan oluşan uzun takı kullanması daha şık gösterir. Özellikle uzun saçlı bayanlar ne tarz takı kullanmalı bunu bilmesi gerekiyor. Bilmiyor ise araştırma yapmaların da fayda vardır. Her takı uzun saçlı bayanlar da hoş durmaya bilir. Kıyafetinize göre doğru takı tercihi yaparsanız sizi daha şık görünmenizi sağlar.

Kıyafet Renginize Göre Takı Seçimi Yapmalısınız.

Kıyafet kadar takı da çok önemlidir. Hangi kıyafete hangi takı takılmalıdır. Eğer açık renk kıyafet giydiyseniz, aynı tonlar da takı kullanarak farklı bir tarz yaratmış olursunuz, ama koyu renk takı kullanarak da kıyafetin modelini göz önüne sergilemiş olursunuz karar sizin. Koyu renk kıyafet giydiyseniz, göz alıcı olmak istiyorsanız, canlı renkler seçerek gözler üzerinizde olmuş olur. Koyu renk kıyafetler de daha çok tercih edilen takılar, zümrüt yeşili, kırmızı, füme rengi gibi takılar. Çok şık duracaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ebru dedi ki:

    Yüzük seçiminizde ellerinizin şekline göre tercihinizi yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ