Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Dünyanın En Seksi Kadın Mafya Lideri

Dünyanın En Seksi Kadın Mafya Lideri

Son yıllarda Meksika ve ABD istihbaratları birlikte yaptıkları bir çok operasyon ile önde gelen mafya liderlerini ya öldürdüler ya da içeri tıkarak suç işlemelerini durdurdular.

Bir çok mafya liderinin ceza evine girmesi ile, liderlerini kaybeden Sinoloa kartelinin alt kolu olan Antraks grubu kendilerine yeni lider olarak sosyal medya fenomeni olarak da bilinen Claudia Ochoa Felix’i yeni Lider olarak seçtiler.

FOTO GALERİ GİRMEK İÇİN TIKLAYINMeksika ve bir çok bölgede ”Antraks İmparatoriçesi” takma isimli Claudia Ochoa Felix’i daha şimdiden çete lideri olarak görmeye başladı bile.

Dünyanın En Seksi Kadın Mafya Lideri Antraks İmparatoriçesi takma isimli Claudia Ochoa Felix’in en çok dikkat çekici özelliği ise çok iyi derecede Sosyal medya üzerinden sürekli kendisi için yaptığı paylaşımlar.

Claudia Ochoa Felix bir çok zamanını Facebook, Twitter, Youtube, instagram sosyal medya sayfalarında gezinmekle ve birbirinden Sexy resimler ve içinde bulunduğu lüks yaşamı hakkında paylaşımlar yaparak zaman geçiriyor.

Dünyanın En Seksi Kadın Mafya Lideri; Claudia Ochoa Felix Sexy güzelliği yanı sıra çok pahalı takıları, lüks arabaları, altın kaplama makineli silahları ile daha fazla dikkat çekmeyi başarmıştır.

Şuan 29 yaşında olduğu bilinen Claudia Ochoa Felix geçtiğimiz yıllarda Hollanda’da gözaltına alınan ve Amerika’ya iadesi beklenen Radrigo Arechiga Gamboa Antraxlar Grubu Liderinin yerine geçtiği söyleniyor.

Meksika bölgesinin Culiacan yerleşim merkezinde faaliyetlerini sürdüren Antraxlar grubu, Meksika başta olmak üzere bir çok yerleşim bölgesi ve bazı ülkelerde ses getirmeye devam etmekte.

Claudia Ochoa Felix

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ