Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Dünyaca Ünlü NYN Askı Firması

Dünyaca Ünlü NYN Askı Firması

NYN Askı firması ile ahşap askıya odaklanan Osman Nuri Noyan Avrupa’nın en büyük ahşap askı üreticilerinden biri olduklarını açıkladı.

Dünyaca Ünlü NYN Askı Firması

Askıya el sanatları gözüyle bakmakta olan Osman Nuri Noyan, Türkiye’de ahşap askı kavramına da yeni bir boyut kazandırmış oldu. Yok olmaya yüz tutmuş bir el sanatına sahip çıkan Noyan, 1997’de başladığı çalışmaların ardından 1999’da kurduğu NYN Askı firması ile sadece Türkiye pazarında olmadıklarını, Avrupa’da lider konuma geldiklerini söyledi. Ahşap askı ve askı ekipmanları üretimi yapan NYN, kişiye ve markaya özel üretimleri ile biliniyor.

Avrupa’daki en büyük ahşap askı üreticisi konumunda olan dünyaca NYN askı firması için başarının sırrı, “Bir işi yapıyorsam, en iyisini yapmalıyım”. Yeniliklere açık olmak,  askıda alışıla gelen formların dışına çıkmak ve kalite ve müşteri memnuniyeti çok önemli. NYN, Yenilikçi yapı ve kalite önemi ile ahşap askının alışılagelmiş formunun dışında olabileceğini, yeni tasarlanan tüm yan ekipmanları ile çok daha kullanışlı olabileceğini kısa sürede kanıtladı. ISO kalite belgeli üretim yapan dünyaca ünlü NYN askı firması İstanbul’un dışında Kırklareli Vize’de bir fabrika kurarak, çalışan sayısını 100’e ulaştırdı. Almanya, Fransa ve İtalya başta birçok ülkede satış yapıyor. Fransız Midi Cintre firmasına ise distribütörlük vermiş durumda.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ