Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

DOĞUM TARİHİNİZE GÖRE KİŞİLİĞİNİZ

DOĞUM TARİHİNİZE GÖRE KİŞİLİĞİNİZ

Doğum Tarihinize Göre Kişiliğiniz

1 Ocak-10 Ocak

Kavgadan hoşlanmıyorsunuz ve huzursuz bir kişiliğe sahipsiniz. Kendiniz çalışıp kazanmayı tercih ediyor, kimsenin malında parasında gözü olmayan birisiniz. Güvende yaşamayı seviyorsunuz. Başarı her zaman istediğiniz şey. Sabırlı ve çalışkan olmakla birlikle sevdiklerinize de oldukça düşkünsünüz. Takdiri oldukça seversiniz. Yeniliklere her zaman açık ve ilerlemeyi sevdiğiniz gibi bazı zamanlar coşkulu bazen de fazlaca karamsarlaşırsınız. Dirençli ve pes etmeyi sevmeyen bir kişiliktesiniz.

11 Ocak-19 Ocak

Eğitime önem verirsiniz. Oldukça mantıklı, becerikli ve verdiği sözde duran bir kişisiniz. Öğrendiğiniz şeyleri kolay kolay unutmazsınız. Hünerlisiniz ve yaratıcı yapınızı hayata geçirmekte üstünüze yoktur. Gerekli ve gereksizi çok iyi ayırt edebilen mantıklı bir kişiliğe sahipsiniz. Birçok konuda bilgi sahibi olabilen gerektiğinde sert konuşmalarla etki gösteren, iş hayatında başarıyı yakalayan bir kişiliğe sahipsiniz.

20 Ocak-29 Ocak

Doğum tarihinize göre kişiliğiniz araştırmasına baktığımızda 20 ocak ve 29 ocak arası doğumluların en büyük özelliği arkadaş canlısı olmasıdır. Arkadaşlık ilişkileriniz oldukça yüksektir. Yenilikçi ve açık sözlü olmakla birlikte toplumsal bilinciniz de fazlasıyla yüksektir. Tavırlarınız karşı tarafta her zaman ilgi uyandırır. Mantığı ön planda tutarak duygularınızı geri planda tutabiliyorsunuz. Çok erken kavrama yeteneğine sahip ve zihinsel aktivitelerde son derece başarılısınız. Çağın ötesinde düşünebilme yeteneğine sahip olmanızla birlikte analizci, zorluklarda acil çözüm üretebilen, uygulayıcı bir kişiliğe sahipsiniz.

30 Ocak-8 Şubat

Gözlem gücünüz  yüksek olup yapmacık tavırlar sergileyen insanlardan uzak durmayı seversiniz. Yenilikçi, konuşmalarda sıra dışı, yabancı dillerde çok başarılı ve espri yeteneği yüksek bir kişiliğiniz var. Başkalarına göre daha çabuk öğrenme yeteneğine sahip, zeki, kısa yoldan sonuca varabilen, ikna gücü oldukça yüksek, tartışma ortamlarında bulunmaktan zevk alan bir kişiliksiniz. Ayrıca tarafsız gözlem  yapma gücüne sahipsiniz.


9 Şubat-18 Şubat

Özgürlükçü ve yenilikçisiniz. Sıra dışı olmayı ve böyle ilişkiler yaşamayı seviyorsunuz. Yeni yerler, yeni ufuklar keşfetme merakınız çok fazla. Kaliteye ve modaya düşkün, farklı, çekici ve rutin hayattan hoşlanmayan bir kişiliğiniz var. Farklı kişiliğinizle ilgi uyandırdığınız gibi, arkadaş çevreniz de oldukça geniştir. Seçiciliğiniz ön plandadır. Giyim ve kişisel bakım konusunda iyi olduğunuz için karşı cinste mutlaka ilgi uyandırmayı başarabiliyorsunuz.

19 Şubat-29 Şubat

Duyarlı bir kişiliğe sahipsiniz ve insanlara yardımcı olmaktan kaçınmazsınız. Hayal gücünüz oldukça yüksek olup şefkatli bir yapıya sahipsiniz. Yaratıcı, yargılayıcı, karmaşık durumları iyi analiz edip çözümleyen, değişime açık, ilerlemeyi seven bir yapı dasınız. Sevgide derin duygular taşıyan ve aşk ve ilişkiler de cömert, tutkulu ve vericisiniz. Romantik ve bir o kadar da hassas bir kişiliğe sahipsiniz.

1 Mart-10 Mart

Bazen değişken olup bazen de bağımlılıklarına oldukça tutkun bir kişiliktesiniz. Sosyal hayatta çekici, evine düşkün, ailesine bağlı, aşk hayatında tutkulu birisiniz. Kötülükten uzak durup kendinize kötülük yapıldığında oldukça etkilenen, yetenekli, güçlü sezgilere sahip ve altıncı hissi güçlü bir kişiliğiniz var. Karşı cinste oldukça etkili fiziksel özelliklere, tavır ve davranışlara sahipsiniz.

11 Mart-20 Mart

Başarılı ve vizyon sahibi, hayallerin peşinde koşarak gerçekleşmesi için mücadele veren, güzellikler yaratmayı seven bir kişisiniz. Yalnızlık size güç veriyor. Doğa üstü yetenekler ve olumlu enerji yüklüsünüz. Kararlı ve her işin üstesinden gelen, başkalarını etkileyebilen, sırdaş, gizlilikleri rahatlıkla ortaya çıkarmada uzman denecek kadar iyi bir yeteneğe sahipsiniz.

21 Mart-31 Mart

Hedef belirleyerek hiç usanmadan üzerine gidebiliyorsunuz. Fiziksel yönden oldukça güçlüsünüz. İsteklerinize oldukça düşkün, emir almayı pek sevmeyen, söylediğiniz sözden geri dönmekten nefret eden ve bunu uygulamaktan uzak duran, bildiği yoldan ilerlemeyi seven bir kişiliğe sahipsiniz. Cinsellik açısından çok etkileyici ve istekli bir kişiliğiniz var.

1 Nisan-10 Nisan

Enerji dolusunuz ve yaratıcılığınız ön planda. Canlı ve parlak bir kişi olup, yönetme gücü yüksek, kolay etkileyebilen, sanat ruhu gelişmiş ve oyunculuğu sosyal hayatta iyi uygulayan, kendinizi ifade etmeyi iyi başaran bir kişisiniz. İsteklerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilme yeteneğine sahip olup hayatın tadını çok iyi çıkarmayı başarabiliyorsunuz. Çok renkli bir kişiliğiniz var.

11 Nisan-20 Nisan

Yenilikleri ve keşfetmeyi seven, para harcamaktan çekinmeyen, açı sözlü, geleceğe yön vermeyi seven, yüreği büyük, inançları kuvvetli, cömert ve sağduyu sahibi bir kişiliğiniz var. Yardıma koşan ve adalet sahibi, takdir edilmekten oldukça hoşlanan, seyahat etmekten hoşlanan ve yabancı dile karşı çok meraklı bir kişisiniz.

21 Nisan-30 Nisan

Kalite ve gösterişe çok meraklı, güzelliklere düşkün, maneviyatı ve maddiyatı önemseyen, sosyal hayatının içinde yaşamaktan hoşlanan ve arkadaşlarını önemseyen bir kişiliğiniz var. Doğum tarihinize göre kişiliğiniz analizine baktığımızda güzel bir çevrede yaşamayı çok seviyorsunuz. Nazik, ince ve estetik olmakla birlikte takir ve sevgi duyulan, kavgadan ve geçimsizlikten hoşlanmayan bir yapıya sahipsiniz.

1 Mayıs-10 Mayıs

Sezgileriniz kuvvetli olup, zihinsel yeteneklerde çok iyisiniz. Aklınıza çok güveniyorsunuz. Yazma ve konuşma yeteneğiniz de oldukça gelişmiş durumda. İnsanları çok kolay çözümleyebilen, iyi değerlendirme gücüne sahip, organizasyon yapmada oldukça yetenekli bir kişisiniz. Uyumlu, başka kişilerle çalışmaya müsait, detayları sevmeyen bir kişi olup, Özgürlüğünüze de oldukça önem veriyorsunuz.

11 Mayıs-20 Mayıs

Dürüst ve güvenilirsiniz. Derin ve güçlü duygulara sahip olup gerçekçi düşünebilen, kendine yeterli, başarı oranı yüksek, çalışkan, güzel işlere önem veren, kalabalığı pek sevmeyen bir kişiliktesiniz. Gözlemci kişiliğiniz, hedefe ulaşınca şımarmayan, arkadaşlıkları önemseyen, iyilik  ve vefa duygusunu çok iyi bilen ve uygulayan bir kişiliğiniz var.

21 Mayıs-31 Mayıs

Mantık ve yargı gücünüz çok kuvvetli. Beceri kabiliyetiniz yüksek, yeniliklere açık, yeni insanları tanımaktan hoşlanan, bilgiyi öğrenmeyi seven, mantıklı, doğru ile yanlışı iyi analiz edebilen bir kişisiniz. Konuşma kabiliyeti ile insanları kendine yönlendirebilen, kıvrak zekalı, düşmanlarına karşı önlem alabilmede yetenekli bir kişiliğe sahipsiniz.

1 Haziran-10 Haziran

Hayatın güzel anlarının tadını çıkarmayı bilen, sosyal hayattan zevk alan, uzlaşmayı seven zeki bir kişiliğiniz var. Değerli olan şeyleri bilen, yeniliklerden çok zevk alan, yapıcı ve duyarlı bir kişisiniz. Sıradanlığı sevmeyen, rahat yaşamayı seven, kaliteye çok önem veren, aşk, naziklik, incelik, iyi niyet ve arkadaşlık sizin için her zaman ilk plandadır.

11 Haziran-21 Haziran

Tarafsız, objektif ve modern düşüncelisiniz. Özgürlük, arkadaşlık ilişkileri sizin için önemli. Orijinallikten hoşlanan, insanlarla kolay anlaşabilen, güçlü iradeli, yaratıcı, fikirleri etrafındakiler tarafından çok önemsenen ve beğenilen, haksızlığa asla boyun eğmeyen bir kişiliğe sahipsiniz.

22 Haziran-30 Haziran

Ailesine sevdiklerine çok önem veren, güvende yaşamayı amaç edinen, empati yönü kuvvetli koruma içgüdüsü yüksek bir kişisiniz. İlişkileri uzatmaktan yana düşünen, duygusallığa çok önem veren, etkileme gücü çok yüksek bir kişisiniz. Etkileyebilme kabiliyeti çok gelişmiş, dilediği kişinin ruhunun en derinliklerine inebilen bir kişiliğe sahipsiniz.

1 Temmuz-11 Temmuz

Sezgileri kuvvetli, düşünme kabiliyeti yüksek, yenilikçi ve yaratıcı, şüpheciliği ile olayları netleştiren, araştırmacı, emin olmadıkça hiçbir şeye güvenmeyen bir kişisiniz. İyileştirme gücü çok yüksek, zihnini ve iradesini her yönde iyi kullanabilen, güçlü ve güvende olmayı seven bir kişiliğe sahipsiniz.

12 Temmuz-22 Temmuz

Sanata meyilli, aydınlanmayı seven, şefkat ve acıma duygusu yüksek, vizyon sahibi ve idealist bir kişisiniz. Kendinizi aşmayı seven, hayal gücü yüksek, özverili, altıncı hissi çok kuvvetli olan, herkesle anlaşabilen, aşkı en derin duygularla yaşayabilen bir kişiliğe sahipsiniz.

23 Temmuz-1 Ağustos

Liderlik vasfı çok yüksek, bağımsız, kendinden çok emin, gururlu, asil, çevre tarafından hemen fark edilebilen bir kişisiniz. Organizasyon yeteneği yüksek ve sanatçı ruhlusunuz. Sevdiklerine düşkün, yükselebilen, sevilmeyi önemseyen, yaratıcı yetenekli ve istediklerini açıkca ifade edebilen bir kişiliğe sahipsiniz.

2 Ağustos-12 Ağustos

Neşeli, sohbeti dinlenen, etrafını mutlu eden, vijdan sahibi, para harcamaktan çekinmeyen, gururlu, kaliteye çok önem veren bir kişisiniz. Çok yüksek gönüllü, kırmayı sevmeyen, araştırmaktan, dolaşmaktan hoşlanan, manevi duyguları yüksek, sırdaş, dost, özgürlüğüne de düşkün bir kişiliğe sahipsiniz.

13 Ağustos-22 Ağustos

Enerji dolu, savaşmaktan hoşlanan, kendini ortaya atabilen, cesur, haksızlıklara karşı koyan bir kişisiniz. Girişimci, zeki, fikirlere açık ve nerede ne uygulaması gerektiğini bilen, açık sözlü bir kişisiniz. Fiziksel gücü ile hayatta kalmayı başarabilen, karşısındakini kolay çözen, bekletilmekten hiç hoşlanmayan, planlamacı bir kişiliğe sahipsiniz.

23 Ağustos-1 Eylül

Kişilerle kolayca bağlantı kurabilen, becerikli, mantıklı ve akıllı bir kişisiniz. Sorundan pek hoşlanmayan, aşkı çok önemseyen, elit ve kaliteli ortamlardan hoşlanan, cahil kişilerden uzak durmaya çalışan, iyi bir gözlem yeteneneğine sahip olan bir kişisiniz. Her zaman olayların arkasındaki gerçekleri araştıran, net görmek iteyen, çabuk kavrayabilen iletişimci bir kişisiniz.


2 Eylül-12 Eylül

İyi kararlar verebilen ve iyi bir bakış açısına sahip, mantıklı, beklentileri de mantık çerçevesinde olan planlı ve çalışkan bir kişisiniz. Güvene önem veren, kararlarında doğruluğu savunan, disiplinli, sorumluluk sahibi bilinçli bir kişilikte olup, mesleki anlamda yetenekli, olduğundan daha olgun davranışlar içinde olan tutarlı sözlere sahip bir kişilik yapınız var.

13 Eylül-22 Eylül

Sevme ve sevilme duygusunu yüksek yaşayan, yerinde ve doğru zamanda konuşan, akıllı, çekici, imaj sahibi, nezaketli bir kişisiniz. Huzursuzluktan hoşlanmayan ve bu ortamlardan uzak duran, sosyal hayattan hoşlanan, iletişimci, tarafsız düşünen bir kişiliğe sahipsiniz. Aşkta oldukça sıcak yürekli bir insansınız.

23 Eylül – 2 Ekim

Kaliteyi seven, lükse ve güzelliğe önem veren, her iki cinste de güzel ve yakışıklı olma özellikleri bulunan sosyal yönde güçlü, zevk için para harcamaktan çekinmeyen, seyahati seven, yeni insanlar tanımaktan çok hoşlanan sevgi dolu, hassas, ince ruhlu bir kişiliğe sahipsiniz.

3 Ekim-13 Ekim

Özgürlüğüne çok düşkün, sıra dışı, çekici, başkaları tarafından ilginç ve farklı bulunan, kurallardan hoşlanmayan bir kişisiniz. Sosyal ilişkiler her zaman sizin için önem taşar. Girdiği ortamda hemen fark yaratan, popüler, farklı görünmekten hoşlanan, kendi kararlarını vermekten hoşlanan, yenilikleri her zaman anında takip ederek uygulayan bir kişiliğe sahipsiniz.

14 Ekim-23 Ekim

Aktif, fiziksel ve zihinsel olarak güçlü ilgi çekebilen, sözleriyle etkileyen, zekasını çok iyi kullanabilen, aşkta duygusallıktan çok mantığı önemseyen, hisleriniyazmakta yetenekli olan bir kişisiniz. İşbirliği yapmayı seven, uyumlu, yeniliklere açık, cinselliği oldukça önemseyen, başarılı, cazibeli ve büyümekten çoş hoşlanan bir kişilktesiniz.

24 Ekim-1 Kasım

Erkekler karizmatik kadınlar ise oldukça çekici olurlar. Karşı cinse etkilidirler. Meraklı ve yetenekli olurlar. Her türlü yeniliğe açık, doğruluğu seven, sır saklamayı iyi bilen, kontrollü, güçlü, keskin konuşmacı, dönüşüm ve değişimde yetenekli olan bir kişisiniz. Kesinlikle konuşurken dinlenilmeyi isterler. Kendilerine çok güven duyarlar.

2 Kasım-11 Kasım

İdealist, romantik ve tutkulu, hayal gücü yüksek ve duyarlı bir kişisiniz. Sezgileriniz oldukça yüksek. Aşk için her şeyi yapabilen, aşkı seven, her türlü mücadelen kaçmayan bir kişiliktesiniz. Sorunlara hızlı çözüm bulabilen, empati yeteneği yüksek, herkesle yarışabilen, yükselebilecek bir farklılığa sahip güçlü bir kişiliğe sahipsiniz. Dostluk ve arkadaşlıklara da fazlasıyla önem verirsiniz.

12 Kasım-22 Kasım

Etkileyici bir kişiliğe sahipsiniz. Haksızlıkların karşısında durursunuz. Doğrulukta ilerlemeyi seviyorsunuz. Toplumsal vizyon sahibi, girdiği ortamda ilgi çekebilen, duruşuyla etkileyen, sezgileri güçlü ve şanslı bir kişisiniz. Olacakları önceden hissedebilen, zorluklar karşısında hızla toparlanabilen, empatisi yüksek, önsezileri çok kuvvetli , ülkesine ve ailesine çok bağlı bir kişiliğe sahipsiniz.

23 Kasım-1 Aralık

Doğum tarihinize göre kişiliğiniz analizinde öz güveni, ahlaki değerleri son derece güçlü, dürüst kişilerdensiniz. Vicdanlı, geniş görüşe sahip, eğitimi seven, iyimser, gezmeyi seven, hayatı derin yaşamayı seven bir kişisiniz. Aşka bağlılığı pek sevmeseniz de sevdiklerine bağlı ve koruyucu bir kişiliğiniz var.

2 Aralık-11 Aralık

Tam bir cesur yüreklisiniz. İnanmadığınız hiçbir şeyi kabul etmezsiniz. Savaşma dürtünüz oldukça yüksek olup, bağımsızlığı ve özgürlüğü çok seversiniz. Kimsenin sözüyle hareket etmeyen, sadık, fedakar, sözüne her zaman yerine getiren, gözü pek bir kişisiniz. Cinsellikte güçlü, tutkulusunuz. İstediği kişiyi elde edebilen, sabırsız rekabetçi bir kişiliğe sahipsiniz.

12 Aralık-21 Aralık

Tecrübeli, kişilik sahibi, insanları etkileyebilen, vizyonu iyi, sezgileri kuvvetli bir kişisiniz. Sevilmekten ve ilgiden hoşlanan, aşkta kendi isteklerini çok önemseyen, çekiciliği ile etkileyen, sanata ve gelişimlere açık bir kişisiniz. Yenilgilere karşı pes etmeyen, kendini koruyan, gelişime açık ve hakimiyeti güçlü bir kişiliğe sahipsiniz.

22 Aralık-31 Aralık

İstediğini bilen, sorumluluk sahibi, doğru kararlar alabilen, disiplinli, güçlüklerin üstesinden gelen bir kişisiniz. Sadık ve güvenilir, iyi gözlem gücüne sahip, tutkulu, sevdiklerine sahip çıkan, liderlik gücüne çok hakim, iş hayatında çok başarılı fakat ara sıra karamsarlığa giren bir kişiliğe sahipsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ