Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN MODA KURALLARI

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN MODA KURALLARI

Birçok kadın modayı yakından takip ederek sezon trendleri uygulamak için çok uğraş verir. Ama şunu bilmek gerekir ki moda sitelerinde, dergilerde sunulan öneriler herkes için uygun olmaya bilmektedir. Modayı takip etmek be kadar güzel görünse de modanın kölesi olmamak da o kadar güzeldir. Biz de size modanın kölesi olmadan şık ve güzel görünen kadınlar için dikkat edilmesi gereken moda kuralları hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

Tarzınızı her zaman koruyun. Her duyduğunuzu ve her söyleneni uygulamayı denemeyin. Tercihiniz mutlaka sizin seçimleriniz ve hoşlandığınız tarzda olmalı. Her sezon farklı trendler hayatınıza girse de tarzınızı değiştirmeyin. Bundan asla ödün vermeyin.

Dikkat edilmesi gereken moda kuralları içinde önemli bir ayrıntı olan vücut şeklinizi iyi tanıyın ve bu şekilde tercihler yapın. Defilelerde yer alan kıyafetlerin belli bir kesimde insana uyacak şekilde tasarlanmış olduğunu unutmayın. Örneğin o dönemin modası dar kotlar ise sizin de dar kot giyme zorunluluğunuz yok. Bu size çok kötü bir görünüm verebilir. Bunun yerine vücut şeklinize uygun olanı giymek en doğru olandır.

Har kadının dolabında mutlaka değişik tarzlarda birçok kıyafet bulunur. Bazılarının modası geçmiş ya da bazıları yeni trend olmuş parçalar olabilir. Moda kuralları çerçevesinde mutlaka modası geçmeyen parçalar mevcut olup bunları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin farklı tarz kotlar, deri ceketler, düz renkli tişörtler ve klasik pantolonlar asla modası geçmeyen parçalardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ