Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Dekorasyon Stilleri

Dekorasyon Stilleri

Mobilyada ürünlerinde süslemelerden uzak, yalın sade ve net bir anlayış arıyorsanız, sizin istediğiniz stiliniz Modern bir Stil olabilir! Merkezinde sadelik ve ergonomi olan bu stillerde, Siz de evinizde yalın, rahat ve aynı zamanda estetik huzur veren bir dekorasyon anlayışından yanaysanız eğer, tercihinizi Modern Stil den yana kullanmak daha mantıklı olabilir ve sadeliğin keyfine varabilirsiniz.

Dekorasyon Stilleri Farklı dokuları, yüzeyleri bir bütün hale getiren düz hatlı mobilyalar tercih edebilirsiniz.

Size tavsiyemiz, çok sayıda aksesuar ürünlerinden ve kullanımından kaçının. Aksesuarlarınız da mobilyalarınız da yalın olmalı. Aşırı süslü, pullu, taşlı aksesuarlardan kullanmaktan vazgeçin. Tekstil seçiminizde tavsiyemiz ağırlıkla tek renk kullanmaya dikkat edin. Eğer ki desenli kumaşları tercih ediyorsanız Modern Stilde, mobilya tasarımlarında özellikle çizgiler çok net ve yalın olduğu için kullanılan malzeme çeşitlilik gösterebilir. Örnek vermek gerekirse, bir kanepelerde ya da sehpa tasarımlarında birden çok malzeme, renk bir arada kullanılmış olabilir. Dekorasyon stilleri Yaşam alanlarınızda, mobilyaların, hem de genel ortam içinde belirli bazı odak noktaları oluşturun. Bu, mobilyalarınız da gözünüze çarpan renk kullanımı olabileceği gibi,  oda içerisinde de yarattığınız kimi bölgelerde dikkat çekici bir köşe de olabilir.

Dekorasyon stilleri önemli bir yere sahiptir. Dekore ettiğiniz bir mekanın aydınlatması için tercihiniz tavan aydınlatmasında değil, ayaklı ya da bazı gizli spot aydınlatmalardan yana olmalıdır. Örnek vermek gerekirse, yatak odasında ışıklı yatak başlığına sahip bir mobilya tercih edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ