Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Dekorasyon Fikirlerini Kendiniz Oluşturun

Dekorasyon Fikirlerini Kendiniz Oluşturun

Evinizde hep aynı eşyaları görmekten sıkıldınız mı? Fakat buna paranız yetmiyor mu? Cevabınız evet ise bu yazıyı mutlaka okumalısınız. Çünkü fazla para harcamadan da evinizde güzel değişiklikler yapabilirsiniz.

Dekorasyon Fikirlerini Kendiniz Oluşturun

Önce koltuklarınızın yerlerini değiştirebilirsiniz. Bu bile size kendini iyi hissettirebilir. Koltuğunuz rengini değiştiremiyorsanız, farklı renklerde örtüler alıp farklı bir hava yaratabilirsiniz. Onu da yapamıyorsanız, el örgüsü bir küçük battaniye örerek koltuğunuzun üzerine koyabilirsiniz. Kendin yap fikirlerinden esinlenerek çok güzel abajurlar yapabilirsiniz. Eskimiş sehpanızı boyayarak rengini değiştirebilirsiniz. Mesela çok yaygın olarak kullanılan bir paletle harika bir sehpa da yapabilirsiniz. Konserve kavanozlarını değerlendirerek mumluklar, vazolar veya dekoratif objeler oluşturabilirsiniz. Sandalyelerinizi istediğiniz bir kumaşla kaplayabilir ya da boyayabilirsiniz.

Kendi Stilinizi Oluşturun

Perdeleriniz artık size güzel gelmiyor. Bunun için yapabileceğiniz şey çok basit. Yenisini alamıyorsanız, perdenizin şeklini değiştirin. Uzunsa yanlardan bağlayın. Ya da üzerine faklı boncuklarla süsleme yapın. Bu sizin hayal gücünüze kalmış. Aile resimlerinizin bulunduğu bir çerçeve yaparak duvarınızı daha güzelleştirin. Mesela, kurumuş dallarla, eski bir çerçeveyi boyayarak ya da çerçevemiz kenarlarını tüllerle çevirerek yapabilirsiniz. Fazla ve gereksiz eşyalardan kurtularak daha sade bir görüntü yakalayabilirsiniz. Dekorasyon fikirlerinizi kendiniz oluşturun. Bu sizin evinize karakter ve özellik katacaktır. Mutfakta bardaklarınızı dahi değiştirseniz size iyi gelir. Mutfak masası örtünüzü ve sandalyelerini aynı kumaşla kaplayabilirsiniz. Hiç çiçeğiniz yoksa, birkaç tane çiçek alarak evinizi renklendirebilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ