Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Daralan Kot Pantolon Nasıl Genişletilebilir?

Daralan Kot Pantolon Nasıl Genişletilebilir?

Bazen alınan kot pantolon ilk yıkamadan sonra daralabiliyor. Ya da yemekte fazla kaçırdığınız zamanlarda yaşanan şişkinlik kot pantolonun içine girmekte zorluk yaşatabiliyor.

Daralan Kot Pantolon Nasıl Genişletilebilir?

İşte daralan kot pantolon nasıl genişletilir sorusuna bir cevap arıyorsanız size bunun tekniğini ve yolunu anlatacağız.

Daralan Kot Pantolonumu Nasıl Genişlete bilirim?

Kot pantolonlarda beden ölçüleri markadan markaya değişiklik gösterir. Ayrıca her giyişinizde üzerinize oturuş şekli de değişebilir. Bazı zamanlar olur ki severek aldığınız ve giydiğiniz kot pantolonun içine girmekte zorlanırsınız. Elbetteki kot pantolonunuzu bir kenara kaldırmayacaksınız. Genişleterek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Daralan kotunuzu genişletmek için çok basit bir yöntem var;

Boşalan bir sprey kutusunu atmayınız ve böyle durumlar için saklayınız. Sprey kutusuna ılık su doldurarak kotun üzerine püskürtünüz. Daha sonra kotunuzu yere sererek bacak kısmına basarak elleriniz yardımıyla ıslanan kotu çekiştiriniz. Gerekli olduğu takdirde biraz daha su püskürterek çekiştirerek genişletiniz.

İkinci seçenek size biraz komik gelebilir ama deneyin yanılmayacaksınız. Daralan kotunuzu giyerek ılık su dolu küvetin içine giriniz. Ilık su kot pantolonunuzun genişlemesini sağlayacaktır. Sonra kotu kurumaya bırakınız. Bu yöntem biraz zaman alacaktır ama inanın işe yarıyor. Küçük bir hatırlatma dar kot modellerini asla kurutucuda kurutmayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
maltepe escort