Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

ÇOCUĞUNUZDAN GELEN ZAYIF KARNE SİZE SİNYAL VERİYOR OLABİLİR!

Zayıf karne ile karşınıza çıkan çocuğunuza kızmayın. Çünkü bu karne sadece çocuğunuzun sorumluluğu olmayabilir. Kırık notlarla dolu karnenin tek sorumlusu sadece o değildir. Çocuğunuzdan gelen zayıf karne size sinyal veriyor olabilir.

Uzmanlar karnenin çocuğun gelişim süreciyle ilgili bir değerlendirme olduğunu söylese de aslında kırık notların tek sorumlusu sadece çocuklar değil, sorunların oluşum süreci zaman alır fakat zayıf gelen karneye kadar bu sinyali çocuk ve notları vermektedir uyarısında da bulunuyorlar.

Uzmanlar karnenin çocuktaki gelişim sürecinin değerlendirmesi olduğunu ayrıca psikososyal ve genetik özelliklerinin de bir göstergesi olduğunu söylüyorlar. Eğitimin aldığı dönem içerisinde ayrıca çocuğun sosyal gelişim, öğrenme, duygusallık ve uyumun da somut bir göstergesi olduğunu vurguluyorlar. Her çocukta doğuştan gelen dikkat, öğrenme ve zeka kapasitesi gibi farklı donanımlar olabilmektedir.

Yazımızın başında çocuğunuzdan gelen zayıf karne size sinyal veriyor demiştik. Bu başlığı değerlendirirken zayıf karnenin nedenleri neler olabilir bu konuyu daha detaylı olarak değerlendirebiliriz.

Zayıf Karnenin Başlıca Nedenleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ