Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Ceyda Düvenci Kimdir? Hakkında Merak Edilenler

Ceyda Düvenci Kimdir? Hakkında Merak Edilenler

Ceyda Düvenci, 16 Nisan 1977’de Bursa’da doğmuş, babası İsmail Düvenci ve annesi Zümrüt Düvenci’dir. Ailenin tek çocuğudur. Annesi Kırklarelili babası ise, Selaniklidir. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Ceyda Düvenci Kimdir? Hakkında Merak Edilenler

1995’de Palavra Aşklar dizisi ile oyunculuk hayatına başlamıştır. Star Televizyonunun düzenlemiş olduğu güzellik yarışmasında 1997 yılında Türkiye 3. Güzeli olarak seçilmiştir. Artık tanınan birisidir. Ceyda Düvenci kimdir yazımıza devam ederken sabah şekerlerinden bahsetmek gerekir. Güzellik yarışmasından sonra sabah şekerleri sunuculuğu yapmıştır.

Hakkında Merak Edilenler

Kendisi gibi oyuncu olan Kaan Girgin ile 2000 yılında evlenerek oyunculuğa bir süre arar verir. Fakat 2002 yılında mutsuz evliliklerini bitirme kararı alırlar. Ceyda Düvenci hakkında merak edilenler arasında oyunculuğanasıl döndüğüdür. Ceyda Düvenci ara verdiği oyunculuğa geri dönmek için çok çalışarak kendisini geliştirir. Bu sırada gelen teklifleri ayrıntılı olarak değerlendirir. Daha sonra Mahsun Kırmızıgül ile başrol paylaştığı Zalim dizisinde oynar. Sonrasında ise Özlem Tekin Ve Hale Soygazi ile beraber ‘’Sil Baştan’’ dizisinde rol alır. Ardından kısa süren ‘’Kasırga İnsanları’’ ile ‘’Maki’’ dizisinde oynar. Bir döneme damgasını vuran ‘’Binbir Gece’’ adlı dizisinde ‘’Bennu’’ olarak rol almıştır. Ceyda Düvenci Kimdir? Yazımıza devam ederken, tiyatrodan da bahsetmek gerekir. Tiyatroda başarılı olan Ceyda Düvenci ‘’3. Türden Yakın İlişkiler’’ ve ‘’Sürmanşet’’adlı tiyatro oyunların rol almıştır. Ceyda Düvenci hakkında merak edilenler olaylardan birisi de Engin Akgün ile olan evliliğidir. Ceyda Düvenci, iş adamı olan engin Akgün ile 2008 yılında evlendi ve Melisa Nur isminde bir kızları oldu. Fakat bu evlilik de uzun sürmedi ve 2013 yılında ayrıldılar. 2015 yılında ise oyuncu Bülent Şakrak ile evlendi. Bu evlilikten Okan Ali adında bir oğulları oldu. 2010’da Ejder Kapanı filmimde oynadı. 2011 yılında başlayıp 2014 yılında biten Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol aldı. Ceyda Düvenci ayrıca, Maral dizisinde oynamış, Buyur Bi de Burdan Yak programını sunmuştur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ