Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

BURCUNUZ SEVGİLİNİZİN BURCU İLE NE KADAR UYUMLU?

BURCUNUZ SEVGİLİNİZİN BURCU İLE NE KADAR UYUMLU?

Yeni bir ilişkiye giriyorsanız size tavsiyemiz burç uyumunuza da dikkat etmenizdir. İşte bu yazıda bir ilişkiye başlarken karşı cinste dikkat etmeniz gerekenlerden biri olan burç uyumunuzu sizlere aktarmaya çalışacağız. Hangi burçlar hangi burçlarla uyumlu bir ilişki sürdürür bu konuda ilgiyle okuyacağınızı umduğumuz Astroloji yazımız Modarazzi.com.tr farkıyla hazırlandı. 

BURCUNUZ SEVGİLİNİZİN BURCU İLE NE KADAR UYUMLU?

KOÇ BURCU VE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR HANGİLERİDİR?

İkizler Burcu: Koç burcunda olanlar, ikizler burcunda olanların popülerliğini, keyifli ve eğlenceli hallerini, neşeli, hareketli ve espirili hallerini çok çekici bulurlar.

Aslan Burcu: Aslanların karizmatik hallerini yetenekli ve kurnaz yapılarını oldukça beğenirler. Ayrıca aslan burcundaki cömert yapı Koç burcuna çekici gelir.

Terazi Burcu: Bulundukları anın ve ortamın tadını çıkarmayı çok severler. Eğlenmekten ve kaliteli yaşamdan hoşlanmaları Koç burcunu cezbeder.

Yay Burcu: Çocuksu ve çılgınlık hallerini, macera ve eğlence sevmeleri, neşeli ve macera düşkünü oluşları Koç burcu için oldukça çekicidir.

Kova Burcu: Kovalar sıra dışı fikirlerle doludur. Burçlar arasında kova burcu, kendilerine has bir havaları vardır ve dost canlısıdırlar. Aşırı duygusallıktan uzak olup mantıkla hareket etmeleri çekicidir.

BOĞA BURCU VE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Yengeç Burcu: Yengeçler beceriklidir. Ayrıca koruyucu bir yapıları vardır ve duygusaldırlar. Sır tutmayı da iyi bildiklerinden Boğa burçlarını bu yönleriyle kendilerine çekerler.

Başak Burcu: Kariyer yapmayı severler ve çok çalışkan olurlar. Sadakatli olurlar. Sağlık, giyim ve yemede içmede de oldukça iyidirler. Merhametlidirler.

Akrep Burcu: Cinsel yönde güçlü ve çekici olurlar. Kontrollü yapıları ve asla taviz vermeme yönleri, erotik zevkleri ve sınırsız yapıları çekicidir.

Oğlak Burcu: Sırdaş, güvenilir, ciddi, kariyer sahibi ve ayaklarının üzerinde durmakta oldukça başarılıdırlar. Erotizm duyguları da yüksektir ve sadakatlidirler. Yarı yolda bırakmazlar. Bu da onları oldukça çekici kılar.

Balık Burcu: Erotik zevklere oldukça meyillidirler. Aşırı romantik oldukları gibi şair ruhlu da olurlar. Bunun yanında cinsellikte de sınır tanımazlar. Bu yönleri Boğa burcunu oldukça cezbeder.

İKİZLER BURCU VE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Aslan Burcu: Karizmatik olup her zaman sahnede olmayı severler. Açık sözlü, cömert, boyun eğmeyen bir yapıları vardır. Cazibe ve akıl onları çekici yapar.

Terazi Burcu: Girdiği her ortamda mutlaka dikkatleri üzerine çeker. Popülerdirler ve sosyal hayatta oldukça güçlüdürler. Düşünce yapıları ve mantıklı hareketleri, ayrıca kıskanç olmayışları onlara çekicilik katar.

Yay Burcu: Eğlence ve macera yayların özelliği olduğundan daima genç kalmayı severler. Endam ve sevimlilik yanında  formlarını korumayı da çok iyi başarırlar.

Kova Burcu: Sıra dışı fikirler üretirler. Kendilerine has bir havaları, boyun egmeyişleri, aşırı duygusal olmayışları ve kalite ile seçiciliğe düşkünlükleri çekicidir.

Koç Burcu: Fazlaca egoları ve kendilerine olan düşkünlükleri, zirveye gidene kadar pes etmekten vazgeçmeyişleri, çok özel fikirlere sahip oluşları ve bunları ateşli bir uygulamayla yapmaları çok etkileyicidir.

YENGEÇ BURCU VE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Başak Burcu: Dürüst, samimi ve mütevazi oldukları gibi sadakatlidirler. Ayrıca kuvvetli ve dayanaklıdırlar. Bu da onları Yengeçlere karşı çekici kılar.

Akrep Burcu: Etkileyici göz yapıları ve bakışları, kendilerine has kontrol yetenekleri, istediklerini elde edebilmeyi iyi bilen, kendine güvenen geri adım atmayan yengeçler, aşık oldukları zaman da kolay vazgeçmezler.

Oğlak Burcu: Ciddiyet, güvenilir ve sırdaşlık, doğruluk ve dürüstlükle birleşince, bir de nezaket ve terbiyesi ile oldukça çekicidirler.

Balık Burcu: Balıklar romantiktirler. İnsanları üzmekten uzak dururlar. Akıllara gelemeyen güzellikler yaşatırlar. Utangaç, hassas ve muzip yapıları ile ilgi odağı olurlar.

Boğa Burcu: Sadakat, güven ve huzur var boğalarda. Huzursuzluğu sevmezler. Kolay ilişkiye girmezler ve yüz vermeyi sevmezler.

ASLAN BURCU VE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Terazi Burcu: Kaliteli yaşamayı severler. Cinsel çekicilikleri, fiziksel dayanıklığı, gezmek ve eğlenmekten hoşlanmaları, hayatın tadını çıkarmayı sevmeleri onları çekici yapar.

Yay Burcu: Yaylar cömerttirler. Yenilikçidirler ve ortamı germekten hoşlanmazlar. Her ortamda insanları güldürmeyi başarırlar.

Kova Burcu: Sakin görüntülerinin yanında, duyarlı yapıları, karşı tarafın kişiliğine  ve özgürlüğüne olan saygıları onları oldukça çekici yapar.

Koç Burcu: Egoları ve kendilerine olan güven duygusu, seksteki üstün performansı, Genç bir ruh yapısına sahip olmaları ve pek yaşlanmamaları çekiciliklerini artırır.

İkizler Burcu: Popüler olurlar ve etrafları her zaman doludur. Zeki , heyecan verici, keyifli, eğlenceli ve hareketlidirler. Ayrıca yıllar geçse bile çekiciliklerini korurlar.

BAŞAK BURCU VE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Akrep Burcu: Kendine has kontrollü yapısı, taviz vermeyi sevmeyişleri, azim ve kararlılık, ayrıca risk almaktan çekinmeyen karakteriyle çekici bulunur.

Oğlak Burcu: Kendi ayakları üzerinde duran, başarılı ve kariyer sahibi, doğrucu, dürüst, olgun davranmayı bilen, tutumlu ve mütevazi olmaları onları çekici yapar.

Balık Burcu: Ön yargılı değillerdir. Karşısındaki kişiyi üzmekten kaçınırlar, anlayışlı, sempatik, merhametli, empati gücü yüksek, pozitif bakan balıklar her zaman çekici olmayı başarmıştır.

Boğa Burcu: Yükselme hırsıyla doludurlar. Sabırlı, dayanıklı, becerikli, tutumlu olurlar. Bulundukları ortamı mutlaka güzelleştirmeyi başarırlar.

Yengeç Burcu: Zor gününüzde yanınızda olurlar. Yüzeysel ve yapmacık değillerdir. Bu da Yengeçleri çekici yapar.

TERAZİ BURCU VE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Yay Burcu: Macera, eğlence, keşif yeteneği, dürüstlüğü, pozitif oluşu, muziplik ve maceracı ruhu Yay burcunu çekici kılar.

Kova Burcu: Dost canlısı olurlar ve sıra dışı fikirlere sahiptirler. Aşırı duygusallıktan uzak, mantıkla hareket etmeyi tercih eden yapıları Terazi burcunu etkiler.

Koç Burcu: Yeni fikirler üretir ve bunları uygulamaktan geri durmazlar. Güçlü adale yapıları, genç kalmayı başarabilen, kendine güvenen, çekici kişilikte olurlar.

İkizler Burcu: Etrafları hep doludur ve popülerdirler. Zeki ve heyecan vericidirler. İstediğinde ciddi, istediğinde eğlenceli olmayı çok iyi başarırlar.

Aslan Burcu: Asildirler. Koruyucu ve kaliteden ödün vermeyen bir kişilikleri vardır. İstediklerini mutlaka elde ederler. Saygındırlar ve oyunu kuralına göre oynamayı çok iyi becerirler. Bu da onları çekici yapar.

AKREP BURCU VE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Oğlak Burcu: Kendi ayakları üzerinde dururlar ve kariyer ve başarıda oldukça iyidirler. Erotizm duyguları yüksektir. Çekici ve şehvetli olurlar. Nezaket ve ciddiyet üst düzeydedir.

Balık Burcu: Ön yargılı değildirler. Anlayışlıdırlar. Gizli erotik zevklere sahiptirler.  Cinsellikte sınırları yoktur. Birçok kişisel varlığını paylaşmaktan hiçbir rahatsızlık duymazlar. Bu da onları çekici kılar.

Boğa Burcu: Cinsellikte güçlüdürler. Düzenli Seks yapma onlar için çok önemlidir. Kaliteyi ve seçiciliği severler. Yükselme hırsları çok gelişmiştir. Giydiğini yakıştırır ve güzelliğine oldukça düşkündür.

Yengeç Burcu: Kültürlüdürler. Verdiklerinin karşılığını pek beklemezler. Sır tutmayı iyi bilirler.  Asla sizi sırtınızdan vurmaz ve iyi de aşçı olurlar. Bu da onlarda çekiciliği artırır.

Başak Burcu: Kariyer, titizlik, seçkin giyim, keskin zeka, pratik, kıskanç olmayan yapıları çekici olmalarını etkiler.

YAY BURCU VE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Kova Burcu: Kıskançlık bilmezler. Mantık her zaman ön plandadır. Duygusallıktan uzaktırlar, arkadaş ortamını germezler ve akıllı duruşa sahiptirler. Modern görüşleri yüksektir ve bu özellikler onları çekici kılar.

Koç Burcu: Adale yapıları güçlü, seks konusunda iyi performans göstermeleri, özel fikirler üretmeleri, zevkli ve eğlenceli oluşları oldukça ilgi görür.

İkizler Burcu: Müzik,parfüm ve yolculuk seçimleri oldukça iyidir. İletişimde oldukça üstün yetenekleri vardır. Erkeğe özgürlük tanımaları ve sıkboğaz etmeyişleri çekici bulunur.

Aslan Burcu: Karizmatik, cömert, seçici, zeki, yetenekli, kurna ve cömert oluşları onları fazlasıyla çekici yapar.

Terazi Burcu: Adil oluşları, nezaketleri, sohbet etmekten hoşlanmaları, gezmek ve eğlenmekten keyif almaları onları ilgi çekici yapan özelliklerdir. Romantik oldukları gibi arkadaş kalmayı da iyi başarırlar.

OĞLAK BURCU VE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Balık Burcu: Akla gelmeyecek güzellikleri bulurlar ve yaşatırlar. Ön yargıları yoktur. Anlayışlı ve hoşgörülü olmaları ayrıca vefa duygularının yüksek oluşu onları çekici yapar.

Boğa Burcu: Ses tonları etkileyicidir. Ne istediklerini bilirler, Kolay ilişkiye giremezler. İfade yetenekleri çok gelişmiştir ve istediklerini dürüstçe belirtirler.

Yengeç Burcu: Kötü niyetli değillerdir. Sekste romantik, duygulu ve sadık olurlar. Kültürlüdürler ve en zor gününüzde yanınızda olurlar.

Başak Burcu: Kariyer yapmayı severler ve çok çalışkandırlar. Dürüst, samimi, disiplinli ve bilgili olurlar. Titiz ve kaliteye önem veren karakterde olurlar.

Akrep Burcu: Dayanılmaz çekicilik ve seksilikleri vardır. Kontrollü yapıları, taviz vermeyişleri, isteklerini elde etme konusunda başarıları onları çekici yapar.

KOVA BURCU VE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Koç Burcu: Girdiği her ortamda ilgileri çeker. Egosu ve güveni her yerde kendini gösterir. Yaşalanmayan bir yapıları oluşu ve fikirlerle dolu olması çekici bulunur.

İkizler Burcu: Kalite, zevk onların duruşlarının ilk özelliğidir. Heyecan verici, zeki ve sıkboğaz etmekten uzaktırlar.  Eğlenceli ve keyiflidirler.

Aslan Burcu: Zeki, kurnaz, güçlü ve yeteneklidirler. Oyun kuralına göre oynanır Aslan burcu için. Koruyucu, asil ruhludurlar.

Terazi Burcu: eğlenmek ve gezmek onlara büyük zevk verir. Zamanın ve ortamın tadını iyi çıkartırlar. Mantıklı düşünür ve iyi konuşurlar.

Yay Burcu: Macera, eğlence, keşif, yenilikçi oluşları ve cömertlikleri bilinen özellikleri olup, ayrıldığı zaman karşıya sorun çıkartmazlar.

BALIK BURCU VE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Boğa Burcu: Pek sinirlenmezler. Harika yemek yaparlar. Huzursuzluk çıkarmazlar. Derin düşünürler ve yoğun duygular taşırlar. Ayrıca çok da romantiktirler.

Yengeç Burcu: Duygusal, masum ifadeli, romantik, sekste romantik oluşları çekici bulunur. İçten, dürüst, temiz bir kalbe sahiptirler.

Başak Burcu: Dayanıklı ve kuvvetlidirler. Dürüst, samimi. Cömert ve sevecendirler. Mütevazi kişilikleri ve sevimli halleri çok ilgi çeker.

Akrep Burcu: Erotik zevklere aşırı düşkündürler. Büyüleyici ve baştan çıkarıcıdırlar. Dayanılmaz çekicilik, derin düşünme yetenekleri ihtirasları onları çekici yapmaktadır.

Oğlak Burcu: Zevkleri seçicidir. Kaliteden hoşlanırlar. Doğrucu ve hayatınızda unutulmaz yer eden bir yapıları vardır. Nezaket ve ciddiyet olmazsa olmazlarıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ