Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

BURÇLARA GÖRE KADINLARIN ERKEKLERDE ÇEKİCİ BULDUĞU FARKLI ÖZELLİKLERİ

BURÇLARA GÖRE KADINLARIN ERKEKLERDE ÇEKİCİ BULDUĞU FARKLI ÖZELLİKLERİ

Burçlar kişilik gibi ilişkileri de etkiler. Kendi burcuna göre bir bayanın özelliklerinden yola çıkılarak birliktelik yaşayacağı erkekte nelerden hoşlanıp nelere tahammül etmediklerini ve çekici bulduklarını sizler için araştırdık. Erkek okuyucuların bu tüyolardan yararlanmasında oldukça fayda var.

BURÇLARA GÖRE KADINLARIN ERKEKLERDE ÇEKİCİ BULDUĞU FARKLI ÖZELLİKLERİ

Koç burcu kadınları girişimci, hareketli ve konuşkan olur. Akıl verilmesi ve nasihat verilmesini pek sevmezler. Erkekten korunma ve gözetilme beklemezler. Erkeğin güçlü olmasını isterler. Romantikliği pek sevmezler. Heyecan ve adrenalinden hoşlanırlar. Enerjik ve sportif erkeler ilgilerini çeker. Birlikte keşif yapmayı sevecek erkekler onlar için uygundur.

Boğa burcu kadınları sakin ve otoriter olup girdikleri her ortamda ilgi çekerler. Maddi rahatlık onlar için önemlidir. Erkekten ilk beklentileri aşk ve sevgi olup para ikinci plandadır. Para iyi bir yaşantı için gereklidir. Kendi çalışkan olduğu için erkekte de çalışkanlığı ararlar. Doğa ve hayvan sevgisi olan erkeklerden hoşlanırlar.

İkizler burcu kadınları hareketli, enerjik ve neşeli olur. Sürekli değişiklikten hoşlanırlar. Uzun süreli ilişkiyi pek sevmezler. Kıskanç erkekle olmaları söz konusu olmaz. Kültür ve zeka erkekte aradıkları özellikler arasındadır. Ruh yapıları hep dinamik ve genç olduğu için orta yaşa geldikleri zaman genç bir erkekle birlikte olabilirler. Flört etmeyi severler ve gezgin ruhlu erkekler ilgi alanlarındadır.

Yengeç burcu kadınları dürüst ve sıcak kanlıdır. Evcimen yapılarından dolayı birlikte olduğu erkekten iyi bir baba olmasını beklerler. Aile ve sevdiklerine bağlılıklarından dolayı sevdikleri ile evde zaman geçirmeyi severler. Problem çözücü olsalar bile önerilere açık olurlar. İhmal edilmeye hiç tahammülleri yoktur. Bu gibi durumda birlikte olduğu erkekten uzaklaşabilirler.

Aslan burcu kadınları kendine çok güvenir. Güçlü ve dürüsttürler. Bu nedenle birlikte olduğu erkekten öncelikle saygı beklerler. Eleştiriyi sevmezler. İltifata bayılırlar. Mütevazilik onlara göre değildir. Gösterişi daha çok tercih ederler. Her zaman gösterişli büyük mekanlara götürülmekten hoşlanırlar. Çekingen, romantik erkek onlara göre olmayıp başarılı ve mükemmel’liyetçi erkekleri tercih ederler.

Başak burcu kadını sorumluluktan hoşlanır. Detaycı, hırslı ve idealist olurlar. Detaycı yapısından dolayı birlikte olduğu erkeği sürekli çözmeye çalışır. Çözümleme sürdüğü müddetçe ilişki de birlikte sürer. Zeki erkekleri tercih ederler. Erkekte sevecenlik ve şefkat da onlar için önemlidir.

Terazi burcu kadınları estetik ve cazibeli olur. Hoş sohbetli ve iyi huyludurlar. Bu nedenle ilişkide uyum onlar için önemlidir. Erkeğin her anlamda (boy, kilo, aile, karakter, eğitim) kendisi ile uyumlu olmasını isterler. Kaba, bağıran çağıran erkeklerden hoşlanmazlar. Erkeğin kendi uyumuna uygun olduğuna karar verirse evlenmekten çekinmezler. Sanatçı ruhlu erkekler ilgilerini çeker ve etkilenirler.

Akrep burcu kadınının asla engel olamadığı huyu kıskançlıktır. Bu nedenle karşısındaki erkekten en büyük beklentisi güvendir. Erkeklerde çekici bulduğu farklı özellikleri olarak, birlikte olduğu erkekle güven ve huzuru arar. Gelecek planlaması yapmayı severler. İhanete asla tahammülleri yoktur ve bu durumda intikamdan çekinmezler. Onu anlayan ve tutkulu bir ilişki yaşamayı başarabilen erkeklerden hoşlanırlar.

Yay burcu kadınları kültürlü olmalarının yanında kırılgan ve hassas olurlar. Kültürlü oluşlarının yanı sıra eğlenmeyi ve gezmeyi sevdikleri için yabancı erkeklerden hoşlanırlar. Sportif erkekleri beğenirler. Kısıtlamadan nefret ettikleri için kısıtlayıcı ve kıskanç karakterli erkeklerden nefret ederler ve birlikte olmaktan kaçınırlar. Özgürlüğünü kısıtlayan hiçbir erkek onlar için uygun değildir.

Oğlak burcu kadınları dürüst, evcimen ve çalışkan olurlar. Onlar için güçlü olmak çok önemlidir. Ruh halleri karamsar olup kendilerine duvar örerler. Bu nedenle hoşlandığı erkeğe duygularını göstermesi biraz zaman alır. Hoşlandığı erkek ondan uzaklaşırsa kaçarak kabuğuna sığınır. İlişkilerde uzun süreli ilişki beklerler. Hayalperest değil, gerçekçidirler. Sıcak, komik ve sorumluluk sahibi erkekler ilgilerini çeker. Ani karar ve plan yapmaktan hoşlanmazlar.

Kova burcu kadınları özgürlüğüne düşkün, kararlı ve çalışkan olurlar. Her işlerinde başarı isterler. Kısıtlamayı sevmezler. Bu nedenle tutucu ve kıskanç erkekleri tercih etmezler. Romantik erkek yerine maceracı erkeği tercih ederler. Hoşlandığı bir erkekle önce arkadaş olmak isterler. Bir anda aşık olabilirler. Aşık oldukları hızda aynı hızla bir anda bıkma ihtimalleri oldukça yüksektir.

Balık burcu kadınlarının sezgileri çok yüksektir. Sempatik, tuttuğunu koparan ve hırslı olurlar. Ayrıca duygusal ve romantik olurlar. Yardıma ihtiyaç duyan bir erkeğe dayanamazlar. Bu tip bir erkeğe aşık olmaları yüksek bir ihtimaldir. Sevdiği erkekteki hatayı af edebilirler. Göz yumma kapasiteleri oldukça yüksektir. Kabalık gördüğü erkeklerden hızla uzaklaşırlar. Sizler için hazırladığımız burçlara göre kadınların erkeklerde çekici bulduğu farklı özellikleri isimli yazımızı umarız keyifle okumuşsunuzdur. Astroloji ve burçlar hakkında daha kapsamlı bilgiler almak isterseniz hemen buradan Astroloji sayfamızı ziyaret edebilir, dilediğiniz konu hakkında incelemelerde bulunabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Seval Karagedikli dedi ki:

    Merhaba burada bulunan yorumlar ne kadar gerçekci acaba?

    1. Modarazzi.com.tr dedi ki:

      Merhaba Seval Karagedikli Burç yorumları, bu alanda profesyonel hizmet veren uzmanlar tarafından yorumlanarak, sistemimize eklenmektedir.

BİR YORUM YAZ