Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Burçlara Göre Ayrılık Nedenleri

Burçlara Göre Ayrılık Nedenleri

Her burcun farklı farklı özellikleri vardır. Kimi burçlar çok iyi iletişim ve dostluklar kurarken, kimi burçlar da oldukça zorludur. Aşk ilişkilerinde bu daha çok ön plana çıkmaktadır. Şimdi gelin burçlara göre ayrılık nedenlerine bakalım.

Burçlara Göre Ayrılık Nedenleri

Koç Burcu

Koç burçları genel anlamda dediğim dedik burçlardır. Her zaman kendilerinin dediği olsun ister. Bu da karşı taraf için zorlayıcı olabilir. Büyük aşk bıkkınlıkla bitebilir.

Boğa Burcu

Boğa burçları ilişkilerine çok sahip çıkarlar. Sadıklardır ve güvenilir insanlardır. Fakat çok müsriflerdir. Birikim yapamaz ve savurgandır. Bu da karşılıklı ilişkilerde durumu zora sokabilir.

İkizler Burcu

Monotonluktan hemen sıkılırlar. Sürekli değişik şeylerin peşindedirler. İkizler burcu sahiplenilmekten ve korumacılıktan hoşlanmaz. Birlikte olduğu kişi bu şekilde davranırsa sıkıntı çıkabilir.

Yengeç Burcu

Oldukça romantik ve duygusal bir burçtur. Yengeç burçları elde etmek için uğraşmayı sever. Hayal kırıklığına uğradığı zaman ayrılma kararı alabilir.

Aslan Burcu

Aslan burçları övülmeyi ve ilgi görmeyi sever. Onu eleştirmek, hatalarını yüzüne vurmak ilişkiden soğutabilir.

Başak Burcu

Burçlara göre ayrılık nedenleri yazımızda sırada başak burcu var. Çok düzenli ve titiz bir burçtur. Entellektüeldir. Kırıcı ve kaba hareketler ona göre değildir. Bu şekilde davranıldığında ayrılık sebebi olabilir.

 Terazi Burcu

Terazi burcunun ayrılma sebebi ise bakımsızlık, geri kalmışlık, saygısızlık ve güncel olaylardan haberdar olmamaktır.

Akrep Burcu

Oldukça kontrolcü olan bu burç, kontrol duygusunu yitirdiklerinde hemen ayrılabilirler.

Yay Burcu

Gezmeyi ve hareketi severler. Değişikliklerden hoşlanırlar. Ona karşı egolu davranırsanız ayrılmaya sebep yaratmış olursunuz.

Oğlak Burcu

Ayrılmada zorlanır. Ancak, ailesiyle ilgili olumsuz konuşmalar, yakınlaşmama ve düşüncesiz hareketler ona göre değildir. Hemen ayrılma kararı alabilir.

Kova Burcu

Kısıtlanmaktan, hesap sorulmasından hiç hoşlanmaz. Sevilmediğini ve istenmediğini hissettiği anda ayrılır.

 Balık Burcu

Ayrılma balık burcu için zor değildir. Ayrılmak için fazla bir nedene ihtiyaç duymaz. Duygusal olarak sarsıldığı anda ayrılabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ