Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Bu Yakışıklının Kim Olduğunu Öğrendiğinizde Hayret Edeceksiniz!

Bu Yakışıklının Kim Olduğunu Öğrendiğinizde Hayret Edeceksiniz!

TRT ekranlarında Ramazan ayına özel yayınlanan ‘Ramazan Sevinci’ adlı programda muhteşem ve bakımlı görüntüsüyle dikkatleri bir anda üzerine çeken hafız Mustafa Özyılmaz adeta sosyal medyada en çok aranan fenomen haline geldi.

Bu Yakışıklının Kim Olduğunu Öğrendiğinizde Hayret Edeceksiniz!

TRT 1 kanalında yayınlanan Ramazan Sevinci programında Kur’an-ı Kerim okuyan Mustafa Özyılmaz oldukça dikkat çeken, atletik vücudu ve bakımlı görünümü ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

Mustafa ÖZYILMAZ TRT’nin Yayınladığı Yarışmada Birinci Gelmişti

Ramazan Sevinci - Mustafa Özyılmaz

Ramazan Sevinci – Mustafa Özyılmaz

Fenomen hafız olarak bilinen Mustafa Özyılmaz, 34 yaşında ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden eğitimini tamamladığı öğrenildi.

Mustafa Özyılmaz Kimdir?

Mustafa Özyılmaz Kimdir

Mustafa Özyılmaz Kimdir

Üniversite eğitimi aldığı yıllarda Diyanet İşlerinde kadrolu olarak görev alan Mustafa Özyılmaz, kişisel gelişimine katkı koyabilmek için Mısır’a gitti. Mısır’a gidebilmek için Diyanetteki görevinden mecburi olarak istifa etmesi gerekti. Mısır’da bulunduğu dönemde dünyanın en iyi hocası olarak bilinen Ahmed Mustafa Kamil ‘den “Kıraat ve Makam” eğitimi aldı. Üsküdar Musiki Cemiyetinde müzik ve şan dersi alan Mustafa Özyılmaz, eğitim hayatını özel bir üniversitenin İlahiyat Fakültesi’nde Kuran-ı Kerim alanında yüksek lisans yaparak tamamlamıştır. Hafız Mustafa Özyılmaz, sosyal medya uygulaması olan Instagram’da oldukça aktif olan bir kullanıcıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ