Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

BOĞA BURCUNA UYGUN MESLEKLER

BOĞA BURCUNA UYGUN MESLEKLER

İş hayatımız, normal hayatımıza büyük etki eder ve büyük kısmını kapsar. Gelin hep birlikte burçlara uygun meslekleri inceleyelim.

İş yerinde yaşadığımız olumsuzluklar ya da olumlu gelişmeler, hayatımızın içindeki insanları da etkilemektedir. Burçların burada ki önemini yadsımamak gerekir. Çünkü bazen biz farkında olmasak da bazı işlerin kolay, bazı işlerin zor gelmesi burçların üzerimizde ki etkisinden kaynaklanır.

BOĞA BURCUNA göre meslek seçimimizi etkileyen faktörler.

BOĞA BURCUNA UYGUN MESLEKLER

Boğa burçlarında ciddiyet ve kararlılık en önde gelen özelliklerdir. Yapılan işin gelirinin iyi olması ve güvenli olması çok önemli bir konudur. İşin hareketli olması veya olmaması çok da önemli değildir. Onun için önemli olan rahatlık ve gelirdir. Oldukça sabırlıdır. Sabır ve sorumluluk gerektiren işler tam da boğalara göredir. Sanatsal anlamda yeteneğini kullanabileceği işler ise borsa, bankacılık, ticaret, inşaat sektörü, çiftçilik, emlakçılık, kuyumculuk, dekoratörlük, Heykeltraşlık ve mimarlık başarılı olabilecekleri iş alanlarıdır. Ayrıca sesleri güzelse ve müzik kulağı varsa oldukça başarılı olurlar. Fazla tolerans göstermeyi sevmezler. Ciddiyet, sabır, azim ve kararlılık bu burçların ana karakteridir. Katı kuralları vardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ