Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Boğa Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Boğa Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Boğa burcu kadını zevkli, sade ve pratik bir yapıya sahiptir. Boyun bölgesini süslemeyi çok sever. Bu yüzden birçok fular ve kolyeye sahiptir. Değerli ve güzel takılara düşkündür.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Boğa burcu kadını zevkli, sade ve pratik bir yapıya sahiptir. Boyun bölgesini süslemeyi çok sever. Bu yüzden birçok fular ve kolyeye sahiptir. Değerli ve güzel takılara düşkündür. Beyaz ve pastel tonları kullanmayı sever. Kıyafetlerin yumuşaklığı, dokusu ve giyindiği zaman içinde rahat etmesi oldukça önemlidir. Pamuksu, keten, yün, kaşmir ve ipek kumaşlar kullanmayı tercih eder. Balıkçı yaka kazaklar ve kadife kumaşları sever.

Kokusu ve dokusundan hoşlanmadığı hiçbir şeyi giyinmez. Likralı kumaşları hiç sevmez. Sevdiği bir kıyafeti yırtılana kadar giyinir. Tarzını değiştirmekten fazla hoşlanmaz. Boğa burcu kadını alışverişe bayılır. Çanta, ayakkabı ve diğer şeyleri alırken, seçici davranır. Acele etmeden diğer kıyafetlerini gözden geçirerek almayı tercih eder. Satın almasa bile gezinmeyi sever. Bakarak da mutlu olabilir. Aldığı şeyin fiyatı önemli değildir. Yeter ki beğensin. Zaten kendisi kıyafete zenginlik ve zarafet katmayı bilir. Kozmetiğe, cilt bakımına, parfümlere çok düşkündür. Bir şeyi kullanmaya başlarsa ondan vazgeçmesi çok zordur. Vücudunu kremlemeyi, güzel kokmayı, cildine bakım yapmayı oldukça önemser.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ