Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

EN ÇOK TERCİH EDİLEN BAYAN KISA SAÇ MODELLERİ

EN ÇOK TERCİH EDİLEN BAYAN KISA SAÇ MODELLERİ

SON YILLAR DA BAYANLARIN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ MODEL, KISA SAÇ MODELİ KOLAY KULLANIMI İLE BAYANLARIN VAZGEÇİLMEZİ.

Saç modeli kısa olan bayanlar. Daha sportif daha enerjik görünürler. Son yıllar da bayanların en çok tercih ettiği model, kısa saç modeli kolay kullanımı ile bayanların vazgeçilmezi haline geldi, kısa saç doğru kullanıldığı zaman daima yüze ayrı bir hava katıyor, kısa saç modeli kullandığınız da bu sizi olgun görünmekten çıkarıp daha genç görünmeniz de oldukça etkili olur. Bayan kısa saç modelleri, lob, maskülen, bob, kahküllü, daha birçok modellerden oluşan kısa saç modellerini en çok kullanan çalışan bayanlar. Peki kısa saç modeli kimlere daha çok yakışır?

EN ÇOK TERCİH EDİLEN BAYAN KISA SAÇ MODELLERİ

Kısa Saç Modeli

KISA SAÇ MODELİ

Küçük yüz hatlarına sahip olan bayanlar da daha çok yakışır, fakat burada dikkat edilmesi gereken doğru saç kesimini uygulamaktır. Bayan kısa saç modelleri sadece imaj yenilemek isteyen veya uzun boylu bayanlar kullanabilir. Neden diye soracak olursanız? Günlük hayat için çok kullanışlı bir kesim değildir. Çünkü kısa saç daha fazla bakım gerektirir çalışan bayanların daha rahat kullanacağı saç kesimidir.

MASKÜLEN SAÇ MODELİ

Maskülen tarz çok cesaret isteyen bir saç kesim modeldir. bu model ile bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ayrıca maskülen saç modelini iki türlü kullanabilirsiniz. İlk önce kuaförünüzün size uygun gördüğü şekil ile sonrada isterseniz eğer, saçınızı öne doğru tarayarak farklı bir tarz elde etmiş olursunuz.

KAHKÜLLÜ KISA SAÇ KESİMİ

Kahküllü saç kesimini, küt kesim, katlı kesim, katlı kesim, uzun saç kesimi modelleri ile rahatlıkla kullanabileceğiniz. Kahkül kısa saç kesimi sadece kaşlarda bitmez, tercihe göre sol tarafı uzun sağ tarafı biraz daha kısa bırakarak farklı bir tarz elde edebilirsiniz.BOB KISA SAÇ KESİMİ

Yılın trend olan kısa saç modelleri arasında bob kısa saç modeli bayanlar tarafından oldukça beğeniliyor. Kendi tarzına uygun gören bayanlar kolay kullanımı sayesinde hiç zorluk çekmeden modern görünüşe sahip oluyorlar.

LOB KISA SAÇ KESİMİ KİMLER KULLANABİLİR

Lob kısa saç modeli biraz daha özen gösterilmesi gereken bir modeldir, bu saç modelini daha çok düz veya su dalgası olan saçlarda kullanmanız daha doğru olur. Lob kısa saç kesimini daha çok tercih eden bayanlar, kıvırcık veya perma yapılmış, saçlar da, düz veya su dalgası saçlar da maalesef göz alıcı durduğu gibi durmaz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ