Bayan Kısa Saç Modelleri

Bayan Kısa Saç Modelleri

Bayan Kısa Saç Modelleri

Saç modeli kısa olan bayanlar. Daha sportif daha enerjik görünürler. Son yıllar da bayanların en çok tercih ettiği model, kısa saç modeli kolay kullanımı ile bayanların vazgeçilmezi haline geldi, kısa saç doğru kullanıldığı zaman daima yüze ayrı bir hava katıyor, kısa saç modeli kullandığınız da bu sizi olgun görünmekten çıkarıp daha genç görünmeniz de oldukça etkili olur. Bayan kısa saç modelleri, lob, maskülen, bob, kahküllü, daha birçok modellerden oluşan kısa saç modellerini en çok kullanan çalışan bayanlar. Peki kısa saç modeli kimlere daha çok yakışır?

Kısa Saç Modeli

Kısa Saç Modeli

Kısa Saç Modeli

Küçük yüz hatlarına sahip olan bayanlar da daha çok yakışır, fakat burada dikkat edilmesi gereken doğru saç kesimini uygulamaktır. Bayan kısa saç modelleri sadece imaj yenilemek isteyen veya uzun boylu bayanlar kullanabilir. Neden diye soracak olursanız? Günlük hayat için çok kullanışlı bir kesim değildir. Çünkü kısa saç daha fazla bakım gerektirir çalışan bayanların daha rahat kullanacağı saç kesimidir.

Maskülen Saç Modeli

Maskülen tarz çok cesaret isteyen bir saç kesim modeldir. bu model ile bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ayrıca maskülen saç modelini iki türlü kullanabilirsiniz. İlk önce kuaförünüzün size uygun gördüğü şekil ile sonrada isterseniz eğer, saçınızı öne doğru tarayarak farklı bir tarz elde etmiş olursunuz.

Kahküllü Kısa Saç Kesimi

Kahküllü saç kesimini, küt kesim, katlı kesim, katlı kesim, uzun saç kesimi modelleri ile rahatlıkla kullanabileceğiniz. Kahkül kısa saç kesimi sadece kaşlarda bitmez, tercihe göre sol tarafı uzun sağ tarafı biraz daha kısa bırakarak farklı bir tarz elde edebilirsiniz.

Bob Kısa Saç Kesimi

Yılın trend olan kısa saç modelleri arasında bob kısa saç modeli bayanlar tarafından oldukça beğeniliyor. Kendi tarzına uygun gören bayanlar kolay kullanımı sayesinde hiç zorluk çekmeden modern görünüşe sahip oluyorlar.

Lob Kısa Saç Kesimi Kimler Kullanabilir

Lob kısa saç modeli biraz daha özen gösterilmesi gereken bir modeldir, bu saç modelini daha çok düz veya su dalgası olan saçlarda kullanmanız daha doğru olur. Lob kısa saç kesimini daha çok tercih eden bayanlar, kıvırcık veya perma yapılmış, saçlar da, düz veya su dalgası saçlar da maalesef göz alıcı durduğu gibi durmaz.

Facebook Begen Butonu
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ