Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Bayan 2018 Modası

Bayan 2018 Modası

Bayan 2018 Modası

Moda bayanların vazgeçilmezidir. Bayanlar için moda neden önemlidir? Moda nasıl olur? Moda insanın kendine yakışanı giyinmesidir. Bayanlar her yıl modayı hiç bıkmadan takip ederler. Bu yıl da olduğu gibi Bayan 2018 Modası biraz göz gezdirelim. Bu yıl vücudumuza uygun olan ve ten rengimize yakışanı giyinmenin yılı. Moda aslında kişisellikten ötürüdür. Mesela her insanın zevkleri ve renkleri farklıdır. Yaratıcılığı kuvvetli hayal gücü güçlü olan bayanlar genelde modayı kendileri yaratırlar. Nasıl mı? Birkaç parça modeller ve renkler,  seçip giyinerek kendi modalarını oluştururlar.

Sokak Modası Nedir

Sokak modası; Bir dövme misali jean derimize, dantel ise iliklerimize işleniyor! Sokak modası hiç olmadığı kadar romantik ve sportif bir tavırla önümüzü kesiyor! Sokak modası hem şıklık hem de rahatlık sıcaklık düzeyi yükseldikçe ayaklara vuruyor. Sonuç olarak ise bir jean, bir dantelli bluz ve bir çift spor ayakkabı hem şık hem rahatlığın göstergesi haline geliyor. Sokak modası olan kot ceket bu yıl en gözde parçalar yer almaktadır.Bayan Gözlük Modası

Gözlük dediysem, her zaman ilk akla gelen güneş gözlüğünden bahsetmiyorum Şeffaf camlı, vintage görünümlü pilot gözlükleri son yılın trendi. Aynı zaman da hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen büyük görünümü bayan gözlük modası olan güneş gözlükler ile son noktayı koyuyoruz. Her bayan modaya tam anlamı ile uymak istiyor ise mutlaka moda olan güneş gözlüğünü kullanmalıdır.

Bu Yıl Şık Olmanın Püf Noktaları.

Bazı kadınların çok fazla zaman harcamadan nasıl şık olmayı başardıklarını hiç düşündünüz mü? Her kadının şık olmayı başarmakla ilgili bir sırrı vardır. Bu yıl şık olmanın püf noktaları size bu konuda ipuçları vereceğim. Öncelikle eğer gideceğiniz zaman önceden belli ise bir gün öncesin de akşam kıyafetiniz belirleyin. Bunun yanı sıra her zaman habersiz son dakikalar için dolabınızda şık bir elbiseniz olsun. Ve her zaman kendinizi etkilemek için giyinin başkaları için değil. Her zaman daha önce giyinip beğendiğiniz bir kombin ile çekilmiş resminiz var ise mutlaka saklayın. Unutmayın ki tek renk giyinerek her zaman çekici ve şık olmayı başarabilirsiniz. Kıyafetiniz ne kadar basit olursa olsun saçlarınız ve makyajınız her zaman güzel ve göz alıcı olsun. Düz renk parçalara hayal gücünü geliştir ve yıldız bir parça veya göz alıcı patlak bir renk ile kombin edip daha çekici olabileceğinizi asla unutmayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ