Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

BAŞAK BURCUNA UYGUN MESLEKLER

BAŞAK BURCUNA UYGUN MESLEKLER

İş hayatımız, normal hayatımıza büyük etki eder ve büyük kısmını kapsar. Gelin hep birlikte burçlara uygun meslekleri inceleyelim.

İşimiz, hayatımızda maddi ve manevi anlamda belirleyici bir etkendir. İşimizde ne kadar mutluysak o kadar verimli oluruz. İşimizde ne kadar mutsuzsak bir o kadar verimsiz oluruz. Bu da bizi ve sevdiklerimizi etkiler. Burçların işimize olan etkisini göz ardı edemeyiz. Burada yeteneklerimize ve kişiliğimize göre iş seçimi devreye giriyor. Bu da burçların üzerimizde ki etkisinden kaynaklanıyor.

Başak Burçlarına uygun mesleklerde etkin faktörler:

BAŞAK BURCUNA UYGUN MESLEKLER

Detaycılık, teferruat ve titizlik gerektiren işler tam da Başaklara göredir. Yoruldukları belli etmezler ve şikayet etmeden işlerini en mükemmel şekilde yapmaya çalışırlar. Başkaları için çok gereksiz olan işler, onlar için çok normaldir. İlgilerini çeken alanlar ise biyokimya, psikoloji, sağlık ile ilgili işler, öğretmenlik, hemşirelik, garsonluk, temizlik işleri, sekreterlik, muhasebe, gözlemcilik, kütüphanecilik, eleştirmenlik, tarihçilik, arşiv, komedyenlik, bulmaca hazırlama ve komedi yazarlığı, ayrıca moda, konfeksiyon, modelistlik ve mankenlik ilgi alanlarına girer.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ