Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Başak Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Başak Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Başak burcu kadını oldukça sofistike bir yapıya sahiptir. En sevmediği şeylerden birisi özellikle de siyah kıyafetlerinin tozlu, kırışık olmasıdır.

Başak Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Başak burcu kadını oldukça sofistike bir yapıya sahiptir. En sevmediği şeylerden birisi özellikle de siyah kıyafetlerinin tozlu, kırışık olmasıdır. Kıyafetlerinin kişiliğini yansıtmasını ister. Bu yüzden kıyafetlerinde aksesuar kullanırken abartıya kaçmaz. Son moda olan trendleri fazla takip etmese de demode de değildir. Nerede ne giyineceğini, en rahat şekilde nasıl hareket edeceğini ve neleri sevip sevmediği tam olarak bilir. Modaya bağımlı değildir. Ayrıntılara çok fazla dikkat eder. Çok zor beğenir. Başak burcu kadını ile alışveriş yapmak zordur. Bunu bildiğinden genellikle alışverişe yalnız gider. Eğer ayakkabı söz konusu ise alışveriş tam bir kaosa dönüşebilir.

Modaya bakışı açısı ise zamansız modadır. Herhangi bir davet, parti veya iş yerinde yani her yerde kıyafetlerini seçmeden giyinebilmeyi ister. Her yere ayrı kıyafet almayı sevmez. Fakat bu durum özensiz olduğu anlamına gelmez. Her zaman çok özenlidir ve güzel kokular sürünmeyi, iyi görünmeyi bilir. Oldukça zariftir. Vücut temizliği çok önemlidir. Sürekli olarak duş alır. Kaliteye çok önem verir. Özellikle de kozmetik konusunda paranın önemi yoktur. Kaliteli olması ve doğal olması başak burcu kadını için çok önemlidir. Eğer aldığı ürünü beğenmez ise hemen değiştirir. Ellerinin yumuşak olması ve tırnaklarının güzel görünmesi çok önemlidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ