Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

BALIK BURCUNA UYGUN MESLEKLER

BALIK BURCUNA UYGUN MESLEKLER

İş hayatımız, normal hayatımıza büyük etki eder ve büyük kısmını kapsar. Gelin hep birlikte burçlara uygun meslekleri inceleyelim.

İş hayatı, yaşadığımız maddi ve manevi olaylarda çok etkilidir. İş yerinde yaşanan her şey bize ve sevdiklerimize etki eder. Kişilik ve burç özelliklerine göre iş seçimi günümüzde fazlası ile dikkat edilen unsurlardır. Bir işte başarılı olmak ve ya olmamak her anlamda bizi etkiler.

BALIK BURCUNA uygun meslek seçimlerinde dikkat edilmesi gerekenler:

BALIK BURCUNA UYGUN MESLEKLER

Merhamet, özveri, yardımsever ve hayal gücü yüksektir. Böyle işlerde başarılı olurlar. Altıncı hisleri kuvvetlidir. İnsancıl yaklaşımları vardır ve bu tarz işlerde çok başarılıdır. Zengin iç dünyaları vardır ve duygusal doyuma önem verirler. Bu gibi işlerde çalışmayı severler. Öncelikleri para kazanmak değildir. Edebiyat, sanat, müzik başarılı oldukları alanlardır. Roman ve öykü yazarlığı yapabilirler. Şarkı sözü yazma, müzisyenlik, bale, şiir, dans, sahne, ressamlık, perde balıklara uygun mesleklerdir. Suyla ilgili alanlar, su sporları, denizcilik, yüzücülük, balıkçılık, kozmetik, doktorluk, öğretmen, dini görevli, hasta ve yaşlı bakımı gibi işler tam balıklara göre olan işlerdir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ