Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Bakü’de Türk Mankenler Moda Rüzgarı Estirdi

Azerbaycan başkenti Bakü’de gerçekleşen ve ilk yurt dışı defilesini düzenleyen Dosso Dossi Fashion Show, Alevler şehri olarak adlandırılan Bakü’de adeta moda ateşini yaktı.

Bakü’de Türk Mankenler Moda Rüzgarı Estirdi

Moda haberleri açısından oldukça önemli olan bu haber, Azerbaycan içinde oldukça önemli bir manşet olarak gündeme oturdu. Dünyaca tanınan top modeller ve Türkiye’nin en moda rüzgarını estiren, Dosso Dossi Fashion Show ilk yurt dışı organizasyonunu kardeş ülke Azerbaycan’da sergiledi.

Bakü’de bulunan ve Azerbaycan’ın en büyük fuar merkezi olarak bilinen EXPO Center’da gerçekleşen organizasyona, Türk mankenler dışında dünyanın en gözde modelleri de yerini aldı.

2018 ilkbahar – yaz kreasyonlarının sergilendiği organizasyona, Çağla Şikel, Ege Begüm Yücetan, Merve Büyüksaraç, Özge Ulusoy, Şebnem Schaefer, Wilma Elles, Günay Museyeva ve Tuba Melis Türk’ünde aralarında olduğu 30 manken, Öner Evez’in tertiplediği defile adeta tüm dünya moda severlerin ilgi odağı oldu.

Türkiye ve Azerbaycan başta olmak üzere, Gürcistan, Rusya ve Ukrayna’dan gelen misafirler, muhteşem defileyi ilgiyle izlediler. Toplamda 120 tasarımın tanıtıldığı gecede, defilede bulunan davetliler cep telefonları ile tüm defileyi telefonları ile kaydettiler.

Muhteşem Dosso Dossi Fashion Show Defilesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ