Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Bacakları Uzun Göstermenin Yolları

Bacakları Uzun Göstermenin Yolları

Birçok kadın uzun bacaklı olmayı ister. Ama maalesef bu herkes için mümkün değil. en azından kısa boylular için. Peki kısa boylu ya da orta boylu olanlar bazı giyim hileleriyle daha uzun bacaklara sahip olabilir mi? Bunun için sizlere bazı tüyolar vermek istiyorum.

Bacakları Uzun Göstermenin Yolları

Pantolon Ve Ayakkabı Aynı Renk Olsun

Pantolon ve ayakkabı aynı renk ya da birbirine yakın olursa sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir.

Çorap, pantolon ve ayakkabılarınızı birbirine uydurmaya çalışın. Yani siyah çorap giyiniyorsanız, ayakkabınız da siyah olsun.

Bacaklarınızda Siyah veya Koyu Renkleri Kullanmaya Özen Gösterin

Siyah ve koyu renkler her zaman zayıf gösterirler. Aynı zamanda tamamen koyu renk ya da siyah giyinmek de bacaklarınızı uzun gösterir.

Bej Rengi Ayakkabı

Bej rengi ayakkabı giymek daha doğrusu ten renginize yakın ayakkabı seçimi, göz yanılmasına neden olacağı için bacaklarınızı uzun gösterir.

Boyuna Çizgili Pantolon

Enine çizgi yerine boyuna çizgili pantolon seçimi de bacaklarınızı olduğundan uzun gösterecektir.

Yüksel Bel Pantolon Veya Etekler Giyinin

Yüksek bel pantolon ve etekler sizi uzun gösterecek bir diğer seçenektir. Ayrıca mini elbise ve etekler, kalem etekler de yine bacaklarınızı uzun gösterir. Yine asimetrik kesimli etekler bacakları uzun gösterir.

Pantolonlar Uzun Olmamalı

Eğer pantolon boyları uzun ise hemen ya kestirmelisiniz ya da kıvırmalısınız. Çünkü uzun paçalar bacakları daha kısa gösterir. Ayrıca kapri pantolonlar ve şortlar da uzun gösterir. Yüksek bel giyindiğinizde bluzlarınızı mutlaka içine koymalısınız. Bu da sizi daha uzun gösterir.

Yüksek Topuklu Ayakkabı Tercih edin

Düz taban giymekten kaçının. Topuklu ayakkabı giyinmeniz bacaklarınızı daha uzun gösterecektir. Ayrıca sandalet tarzı önü açık ayakkabılar, bilekten bağlamalı ayakkabılar, uzun botlar ve çizmeler de tercih etmeniz uzun gösterir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ