Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

ASLAN BURCUNA UYGUN MESLEKLER

ASLAN BURCUNA UYGUN MESLEKLER

İş hayatımız, normal hayatımıza büyük etki eder ve büyük kısmını kapsar. Gelin hep birlikte burçlara uygun meslekleri inceleyelim.

İş hayatımız, yaşamımızı manevi ve maddi anlamda oldukça etkiler. Eğer iş yerimizde mutlu isek bize ve sevdiklerimize olumlu bir şekilde etki eder. Ya da tam tersi eğer mutsuzsak, bize ve sevdiklerimize olumsuz bir şekilde etki eder. Burçların ise bu anlamda etkileri göz ardı etmemek gerekir. Bu yüzdendir ki bazı işler kimine kolay, kimine kolay gelmektedir. Burada burçların kişiliğimize olan etkileri söz konusudur.

ASLAN Burcuna uygun meslek seçimlerinde ki unsurlar:

ASLAN BURCUNA UYGUN MESLEKLER

Aslan burçları dikkat çekebildikleri ve kendilerini gösterebilecekleri ve organize edebilecekleri işleri seçerler. Kolay bir şekilde karar vererek, çabucak kavrama, yaratma, yöneticilik ve liderlik özelliklerine fırsat tanır. Dayanıklılık, cesaret ve güç isteyen meslekler Aslan burçlarına uygundur. Kurallara bağlı kalmayı, emir almayı ve yönlendirilmeyi sevmezler. Çok zirveye çıkamasalar da keyif alacakları işleri yapmayı severler. İşlerini sahiplenir ve değerli hale getirmeyi bilir. Direktör, kurul başkanlığı, müdür, öğretmenlik, müfettişlik, restoran gibi işlerde oldukça başarılıdırlar. Piyango, eğlence, loto ve kumarhaneler ilgilerini çeker. Moda, müzik, dekorasyon, reklam, süs işleri, ressamlık, heykeltraşlık, ticaret, kuyumculuk, değerli taşlar ve mücevherat Aslanlara en yakışan meslek gruplarıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ