Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Aslan Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Aslan Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Aslan burcu kadını yapısı gereği kaba ve sıradan olamaz. Tam bir kraliçedir. Zevkleri sıra dışı ve pahalıdır. Standartları aşan bir yapısı vardır.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Aslan burcu kadını yapısı gereği kaba ve sıradan olamaz. Tam bir kraliçedir. Zevkleri sıra dışı ve pahalıdır. Standartları aşan bir yapısı vardır. Neyi giyinip giyinmeyeceğini bilir ve ona göre giyinir. Kuaföre gitmek onun için çok önemlidir. Saçlarına bakım yaptırmayı, saçlarıyla ilgilenmeyi her şeyin üstünde tutar. Kozmetik bakımlar da yaptırmayı sever ama yanında kimse olsun istemez. İnsanların yalnızca sonucu görmesini ister.

Herhangi bir yere gittiğinde onu hemen fark edersiniz. Çünkü tarzı ile fark yaratmayı sever ve bilir. İnsanların aklında yer etmeyi sever. Aslan burcu kadını kendisini nasıl hissediyorsa o şekilde giyinir. İyi hissettiğinde daha özenli olur. İyi hissetmek içinde elinden geleni yapar. Görüntüsüne her ne kadar özen gösterirse göstersin estetik yaptırmaktan yana değildir.

Moda alanında çok yeteneklidir. Ne giyinirse giyinsin yakıştırır. Kıyafetlerin rengine önem verdiği gibi kumaşın dokusuna da özen gösterir. Parlak renklerden hoşlanır ama abartmaz. Siyah-beyaz kombini yapmayı ve sırt dekoltesini oldukça sever.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ