Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Ankara Moda Haberleri

Ankara Moda Haberleri

Kentpark, 2 kilometrelik podyumda yapılacak defileyle Ankara moda günlerinde, Guinnes Rekorlar Kitabına girmeyi hedefliyor.

Ankara Moda Haberleri

Elde edilen haberler aracılığıyla, kareograf Yasin Soy ile modacı Cemil İpekçi, birlikte Kentpark’ta düzenlediği basın toplantısında, Eylül ayında Ankara Moda Günleri’nin başlayacağını söyledi. Moda haftalarının daha çok İstanbul’da düzenlendiğini söyleyen Cemil İpekçi, bundan sonraki yıllarda Ankara Moda Günleri’nin sesini daha fazla duyurmaya başladığını belirtti

Ankara Güncel Moda Haberleri

Ankara Güncel Moda Haberleri

Ankara Güncel Moda Haberleri

250 mankenle defileyi gerçekleştireceklerini belirten İpekçi, “Yasin bey ve ben olağan defileler değil, olağanüstü defileler yapmak istiyoruz dedi.

Başvuracak adaylardan bir istekte bulunan İpekçi, bayanlarda boyu 1.75 metrenin, erkeklerde de 1.85-1.90 metrenin altında olanların başvurmamasını istedi.

Kentpark Genel Müdürü Mehmet Akalın, söz konusu rekor denemesinin hem Moda Günleri’ne hem Kentpark’a hem de Ankara’ya çok değer katacak önemli bir çalışma olduğunu belirtti.

Vakko Esmod & Kimtex Tasarım Yarışması”

Türkiye’nin en köklü moda markası Vakko ve dünyanın en etkin moda okulu ESMOD işbirliğinde kurulan Vakko Esmod Moda Akademisi’nin yetenekli öğrencilerinin, Kimtex’in zengin kumaşları ile hazırladıkları tasarımlar bu yarışma ile gün ışığına çıktı.

ANKARA MODA HAFTASI SHOPPING FEST’LE BULUŞTU

Ankara Alışveriş Festivali Ankara’yı renklendirmeye devam ediyor. AGSD üyesi tekstil firmalarının kreasyonları ünlü koreograf Yasin Soy imzalı defileyle Ankaralılarla buluştu. Ankara Tren Garı’nın tarihi atmosferinde yapılan defilede yerli ve yabancı çok sayıda ünlü manken podyuma çıktı.

Her yıl Eylül ayının ilk haftasında düzenlenen Ankara Moda Haftası bu yılki Ankara Shopping Fest’le eş zamanlı olarak yapıldı.

Serap Pollard, Türk motiflerini dünyaya sevdirdi.

Türk tasarımcı Serap Pollard, Türk tarihinin zengin içeriğe sahip olduğunu belirterek çalışmalarında geleneksel değerleri kullanmaya özen gösterdiğini söyledi.

Moda sitesi en çok ziyaret edilen sitelerdir. Haberler içerisinde moda haberleri güncelliğini korumaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ