Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Aldatan Kadınların Belirtileri

Aldatan Kadınların Belirtileri

Her ne kadar hep erkekler aldatıyor gibi görünse de, kadınlarda da aldatma oranı azımsanacak gibi değil. Fakat erkek ve kadın arasında her alanda fark olduğu gibi aldatma konusunda da faklılıklar var. Hem psikolojik anlamda hem de fiziksel davranış anlamında bu farklılıklar görülebilir.

Aldatan Kadınların Belirtileri

Kadınların davranışları biraz daha gizli olabiliyor. Kendilerini fazla ele vermiyorlar. Fakat sergiledikleri bazı tutumlardan, erkekleri aldattıklarını anlayabilirsiniz. İşte size bazı aldatan kadınların belirtileri. Fakat yine de her hareketini kötüye yormamakta fayda var. Bu davranışlar kişiye göre değişebilir. Siz yine de sorunun ne olduğunu anlamaya çalışın. Yani size karşı olan olumsuz tavırları için konuşmayı deneyin. Kesin yergıya varmak daha da kötü olabilir. Bu hareketlerden bazılarını sergiliyor olması ille de sizi aldattğı anlamına gelmez.

Kavgalar Gittikçe Azalıyor

Daha önceleri eşiniz ve arkadaşları ile beraber bir şeyler yapmak istediğinde, siz ona eşlik etmediğinizde size çok kızarken artık kızmıyorsa, en ufak şeylerde dahi tartışırken artık tartışmıyorsanız, sizi eskisi gibi umursamıyorsa, her şeye evet diyorsa biraz düşünmelisiniz.

Dış Görünüşüne Fazla Özen Göstermeye Başladıysa

Eskiden kendisine hiç özen göstermediği halde, şimdi kıyafetine, saçına, makyajına ve görüntüsüne fazla önem vermeye başladıysa, ani değişimler yapıyorsa, fit görünmek için çabalıyorsa, seksi iç çamaşırları almaya başladıysa dikkat etmelisiniz.

Size Karşı Farklı Davranışlar Sergiliyorsa

Sağlığınıza, düşüncelerinize, önceden önem vermediği halde şimdi önem veriyorsa, önceden kapris yaptığı şeylere artık yapmıyorsa, sizin yanınızda telefonlara cevap vermiyorsa, sürekli mesaj geliyorsa biraz korkmalısınız.

Kontroller ve Kıskançlıklar Bittiyse

Aldatan kadınların belirtileri arasında her gittiğiniz yeri araştırıp, sizi sorgulayıp, sürekli olarak kıskançlıklar yaparak sizi bezdiren kadın artık bunları yapmıyorsa, kontrolü elden bırakmışsa, ne yaparsanız yapın size hiç kızmıyorsa endişelenmeniz gerekir.

Sürekli Olarak Yalan Söylüyorsa

Eskiden bütün arkadaşlarını tanırken artık tanımıyorsanız, bir şeyleri bahane ederek hep dışarı çıkıyorsa, sizin her davranışınızı beğenirken artık sizi beğenmiyorsa, yalan söylemeye başladıysa aldatan kadınların belirtileri olabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ