Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Alayköy Tahıl Festivali 8 Haziran’da Start Veriyor

Alayköy Tahıl Festivali 8 Haziran’da Start Veriyor

Alayköy Belediyesi’nin düzenlediği “Tahıl Festivali”, cuma günü başlıyor.

Alayköy Tahıl Festivali 8 Haziran’da Start Veriyor

Kıbrıs haberleri editörümüzün edindiği bilgiye göre, üç gün sürecek festivalin açılışında saat 19.45’te Belediye önünden Alayköy İlkokulu bahçesindeki festival alanına kortej yürüyüşü yapılacak. Çeşitli turnuva ve yarışmaların düzenleneceği festivalin ilk gecesinde Alayköy Belediyesi tarafından golifa ve herse dağıtılacak.

Alayköy Belediyesi’nden yapılan yazılı basın açıklamasına göre, festivalin ilk günü kukla, jonglör ve illüzyon gösterisi; Cambaz Mithat Şov, halk dansları gösterileri yanında Basri Can ve Ayşegül Zaim konseri devam edecek.
Festivalin açılış gecesinde “canlı soğuk heykeller” ile anı fotoğrafı çekilebilecek. Cumartesi günü akşamı ise Stüdyo 21 dans gösterisi, ışıklı derviş şov, Rus akrobasi şovu ve Kurtalan Ekspres konseri yer alacak. Festivalin son gecesi olan Pazar günü akşamı ise “Ukrayna led ve ateş şov” gösterisi yer alacak.
Festival Ali Altay ve SOS’in birlikte vereceği konserle birlikte festival son bulacak. Festivalin sürdüğü süre boyunca karikatür sanatçısı Mustafa Tozakı da karikatür ve portre çizimi yaparak festivale renk katacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ