Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

AKREP BURCUNA UYGUN MESLEKLER

AKREP BURCUNA UYGUN MESLEKLER

İş hayatımız, normal hayatımıza büyük etki eder ve büyük kısmını kapsar. Gelin hep birlikte burçlara uygun meslekleri inceleyelim.

İş hayatımız, yaşantımızda maddi ve manen çok belirleyicidir. İş yerinde gelişen olumlu ve olumsuz gelişmeler bizi etkiler. Ayrıca yaptığımız işte mutluysak veya mutsuzsak bize geri dönüşü aynı şekilde olur. Burçların bizim üzerimizde ve işimizde olan etkilerini inkar edemeyiz. Bu yüzden de bazı işler çok kolay, bazı işler ise çok zor gelir.

AKREP BURCUNA uygun mesleklerde etkili olan faktörler:

AKREP BURCUNA UYGUN MESLEKLER

Gizemli ve esrarengiz konular, derin mevzular ilgilerini fazlasıyla çeker. Analiz yapma özellikleri sayesinde seçtikleri konularda onları zirveye götürür. Bir işi yüzeysel yapmaktan hoşlanmazlar. Yaparlarsa mükemmel olmalıdır. Matematik, tıp alanları, petrol işleri, arkeoloji, operatörlük, kimya, antropoloji, maden mühendisliği, fizik ilgi alanlarına girer. Bilim adamları, psikanalistler ve araştırmacılar genellikle akrep burçlarından çıkar. Takip ve gizlilik gerektiren işler, dedektiflik, polislik, askerlik, medyumluk, sezgisel olaylar, astroloji, fal ve büyü gibi işlere meraklıdırlar. Cenaze işleri, politika, alkollü içki yapma ve satma, mağaralar, yer altı ve yanardağlar ilgileri çok çeker.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ